Vyhledávání zájezdu
Royal Olympic - Řecko - Řecko pevnina - Atény

Royal Olympic

Řecko » Řecko pevnina » Atény

, Hotel starstarstarstarstarRoyal Olympic

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Athens - transparent 26°C


Poloha
Pětihvězdičkový Royal Olympic Hotel najdete jen kousek pěšky od Akropole. Má praktickou centrální polohu a stojí nedaleko malebné čtvrti Plaka. Od hotelu Royal Olympic bez problémů dojdete pěšky k celé řadě restaurací a obchodů. Přímo naproti stojí chrám Dia Olympského. Athénské mezinárodní letiště je odtud vzdáleno 33 km.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Athény - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * privátní transfer letiště - hotel - letiště * 2,3,4x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li letenka za kalkulovanou cenu již v době rezervace vyprodaná * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
K rekreačnímu zázemí hotelu patří bazén a knihovna. V hotelu Royal Olympic je také posilovna. Po celém hotelu funguje bezplatné připojení Wi-Fi. Nechybí zde ani obchody, včetně klenotnictví a prodejny suvenýrů.
Vybavení pokoje
Royal Olympic Hotel nabízí ubytování v odhlučněných klimatizovaných pokojích s pracovním stolem, toaletními potřebami a župany. Ke standardnímu vybavení patří také satelitní a kabelová TV i rádio. Luxusní pokoje skýtají výhled na Diův chrám nebo na zahradu s plaveckým bazénem.
Stravování
Ioannis Restaurant v zahradě na střeše skýtá nádherný výhled a podává tradiční pokrmy řecké kuchyně. Na koktejly zve Roof Garden Bar, odkud máte výhled na řadu aténských památek.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...