Vyhledávání zájezdu
Rona - Chorvatsko - Istrie - Umag

Rona

Chorvatsko » Istrie » Umag

, ApartmányRona

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Umag - transparent 23°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Rona
Kategorie hotelu: ***
Popis
Barbariga leží na západním pobřeží Istrie mezi Rovinjí na severu a Pulou na jihu. Vzdálenost od obou měst je přibližně 20 km. Barbariga je obklopena krásnou přírodou a olivovými plantážemi. V okolí Barbarigy se nachází řada antických památek. Parkování přímo u apartmánů je za příplatek, možnost parkování zdarma 200-300 m od apartmánů.
Ubytování
Apartmán A4 superior pro 2+3 osoby – v prvním patře, obývací místnost s kuchyňkou, jídelna a rozkládací gauč pro 2 osoby (šířka 140 cm), ložnice s francouzským lůžkem a lůžkem pro 1 osobu, sprcha/WC, vybavená kuchyňka (mikrovlnná trouba, kávovar, lednice s mrazákem), klimatizace, moderní nábytek.
Stravování
Vlastní.
Pláž
Krásné oblázkové pláže asi 10 minut chůze od apartmánů.
Přednosti
Krásná příroda s olivovými plážemi, v okolí řada antických památek, klimatizované a renovované apartmány s moderním nábytkem, zvířata jsou povolena, možnost parkování za příplatek.
Doprava
Vlastní doprava.
Cena zahrnuje
7x nájem apartmánu, spotřebu el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, asistenční služby delegáta, pobytovou taxu , pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
malé domácí zvíře (cena za den, platba na místě) 5,9 €, dětská postýlka (cena za den, platba na místě) 5,9 €, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč, pojištění rozšířených asistenčních služeb Auto+ do 100 tis. Kč na dobu trvání max. 31 dní (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení) – tarif Auto+ (na auto a pobyt) 390 Kč.
Další informace
Ubytování do apartmánů při příjezdu je mezi 16.-20. hodinou, při odjezdu je nutné apartmány předat mezi 8. -10. hodinou (dřívější nebo pozdější předání apartmánů je zpoplatněno)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...