Vyhledávání zájezdu
Riga - letecký víkend - Lotyšsko

Riga - letecký víkend

Lotyšsko

, HotelRiga - letecký víkend

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Program zájezdu
1.den – Odlet z Prahy přímým leteckým spojením do hlavního města Lotyšské republiky – Rigy, někdy také nazývaného perlou baltických států. Přílet na největší letiště pobaltských republik Riga international Airport, transfer z letiště, ubytování, fakultativně možnost večeře.
2.den – Po snídani dopolední pěší prohlídka města s průvodcem během níž se seznámíte s historickým středověkým centrem města, které je na seznamu světového dědictví Unesco – unikátní Dóm postavený v několika různých stavebních stylech, Rižský zámek, který je význačnou dominantou města a sídlem prezidenta, jedna z posledních částí opevnění a muzeum - Prašná věž, historická skupinka domů Tři bratři, Radniční náměstí s ikonickým domem Černohlavců, kostel sv. Petra nabízející krásný výhled na střechy starého města, sídlo světoznámé lotyšské Národní opery, majestátní Památník svobody aj. Volno k individuálnímu poznání města, možnost seznámení s unikátními příklady secesních staveb, jejichž množstvím a výběrem je Riga světově pověstná – ulice Alberta a Elizabetes, nákupům ve vyhlášené čtvrti Bergs Bazaar či na jednom z největších a nejstarších trhů v Evropě, ubytování, fakultativně večeře.
3.den – Po snídani možnost polodenního fakultativního výletu s průvodcem k zámku Rundále, jednomu z nejvýznamnějších barokně-rokokových sídel v Lotyšsku s více než 50 pokoji otevřených veřejnosti a krásným francouzským parkem. Nebo volno k individuálnímu programu – například k návštěvě nejpopulárnějšího resortu baltského moře Jurmaly – prohlídka místního muzea, nákupy či posezení v některé z mnoha kaváren a restaurací nebo pro otužilejší možnost koupání či odpočinku na pláži. Ubytování, fakultativně večeře.
4.den – Po snídani dle aktuálního letového řádu volno s možností nákupů. Transfer na letiště a odlet do Prahy.
Fakultativní služby
• příplatek za jednolůžkový pokoj 2.990 Kč
• 3 večeře 1.890 Kč
• polodenní výlet k zámku Rundále s průvodcem 1490,- Kč (minimální počet pro realizaci výletu 10 osob)
Tipy pro správnou volbu
• další z řady oblíbených eurovíkendů
Informace
Uvedené ceny jsou platné do 28.2.2018, více informací na str. 245 v katalogu.
Informace
Změna programu vyhrazena.
Cena nezahrnuje
• vstupy do památkových objektů
• případnou přepravu MHD po městě, do Jurmaly atd.
Cena zahrnuje
• leteckou dopravu Praha-Riga-Praha včetně tax a příplatků
• 3 noclehy s kontinentální snídaní v hotelu***, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím
• transfery z,na letiště
• služby delegáta
• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.