Vyhledávání zájezdu
Riga a Tallinn - prodloužené víkendy - Estonsko

Riga a Tallinn - prodloužené víkendy

Estonsko

, ProgramRiga a Tallinn - prodloužené víkendy

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Riga a Tallinn - prodloužené letecké víkendy
Destinace
Lotyšsko, Estonsko
Hotel
Riga a Tallinn - prodloužené letecké víkendy
1. den:
odlet z Prahy do Rigy. Transfer do hotelu a nocleh.
2. den:
po snídani pěší procházka působivým historickým centrem Rigy, někdejšího hanzovního města, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Město se vyznačuje výraznou secesní architekturou a spoustou památek, jako je například románská monumentální katedrála, považovaná za největší kostel v pobaltských státech. Můžete se projít přes Radniční náměstí, uvidíte Metzendorffský palác, Muzeum okupace Lotyšska či Památník svobody, který byl postaven Karlisem Zalem mezi lety 1931–1935 a měl symbolizovat Lotyšsko jako mladý, svobodný a nezávislý stát. Jistě se vám bude líbit Kramářská ulice, Katedrální náměstí a Rižský hrad. Nocleh.
3. den
: po snídani přejezd do estonského Tallinnu. Cestou zastávka v národním parku Gauja, kterému se říká "Lotyšské Švýcarsko", a prohlídka hradu Turajda ze 13. stol. Část přejezdu povede podél rižského zálivu. Příjezd do Tallinnu, ubytování a individuální volno. Nocleh.
4. den:
po snídani prohlídka hlavního města Estonska, Tallinnu. Hlavním turistickým cílem je Staré město s hradním vrchem Toompea. Právě toto historické jádro města bylo zapsáno na listinu světového dědictví UNESCO. Dále uvidíte Radniční náměstí, Dominikánský klášter, pravoslavný kostel Alexandra Něvského nebo zachovalé městské hradby s věžemi "Tlustá Markéta" a "Dlouhý Hermann". Možnost návštěvy historických objektů a několika velice zajímavých muzeí. Nocleh.
5. den:
po snídani individuální volno dle letového řádu. Transfer na letiště a odlet do Prahy.
Země
Pobaltí
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha–Riga a Tallinn–Praha s možným přestupem vč. všech letištních poplatků • transfer letiště–hotel–letiště • 4 noci ve 2lůžkovém pokoji ve 3* hotelech se snídaní • dopravu autobusem během výletů • služby průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.
Minimální počet účastníků
15.
Fakultativní příplatky
pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění – viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (2 990 Kč) • 4x večeře (2 990 Kč) • vstupné cca 40 EUR.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.