Vyhledávání zájezdu
Rifugio al Santuario - Itálie - Friuli - Venezia Giulia - Sella Nevea - Tarvisio

Rifugio al Santuario

Itálie » Friuli - Venezia Giulia » Sella Nevea » Tarvisio

, Pokoje

FM


Rifugio al Santuario

Počet termínů:

39 termínů / 0 Last minute / 39 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Tarvisio - transparent 21°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: PENZION AL SANTUARIO
Kategorie hotelu: **
Poloha
Tarvisio/Camporosso – lokalita Monte Lussari v nadmořské výšce 1 766 m, přístup jen kabinovou lanovkou z obce Camporosso, skiareál Monte Lussari- 50 m (od ubytovací kapacity je možné sjet na lyžích)

Důležité – parkování, příjezd:


Parkování (nehlídané) zdarma je možné jen v Camporossu u nástupní stanice kabinové lanovky, příjezd je limitován otevírací dobou kabinové lanovky zpravidla od 9.00 do 16.00 h. Ke kapacitě není možné dojet autem.
Obecné informace
Útulný rodinný penzion se 3 pokoji a s celkovou kapacitou 14 lůžek. Složení - přízemí: 1 pokoj pro 2 osoby a 1 pokoj pro 4 osoby, 1. patro: 1 pokoj pro 8 osob se 2 ložnicemi.

Upozornění:


Výjezd lanovkou v příjezdový den a sjezd lanovkou v odjezdový den na Monte Lussari při pobytu na 3 a více nocí v ceně zájezdu!
Vybavenost kapacity
Restaurace / pizzerie, bar, internet WI-FI
Stravování
Snídaně: formou kontinentálního bufetu včetně nápojů (máslo, džem, med, jogurt, müsli, ovoce- zpravidla jablko nebo pomeranč; sýr, salám nebo šunka, vejce (zpravidla volské oko a na vyžádání míchaná vejce servírovaná přímo na stůl ); nápoje: servírovaný čaj nebo káva nebo kapučíno; džus, voda, mléko formou bufetu.


Večeře: servírované menu s výběrem z menu: předkrm a hlavní jídlo s přílohou, formou bufetu polévka a salátový bufet; nápoje za poplatekUpozornění: dovolujeme si upozornit, že v případě obsazení penzionu menším počtem klientů než 4, stravování nebude formou bufetu, ale formou servírované polopenze ve stejném rozsahu.
Popis ubytování

Pokoj pro 2 os. - pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, malá pavlačová terasa společná i pro pokoj 4


Pokoj pro 4 os. - pokoj s manželskou postelí a palandou, sociální zařízení, malá pavlačová terasa společná i pro pokoj 2


Pokoj pro 8 os. - 1 ložnice s manželskou postelí a se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s manželskou postelí a se 2 samostatnými lůžky, prostorné sociální zařízení se sprchovým boxem (průchozí přes 1 ložnici)

Vybavenost pokojů:
TV, fén

Skipas

Cena zahrnuje

na osobu:


» Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na 3, 4 nebo 7 nocí dle ceníku


» Skipas Friuli Skiregion na 3, 4 nebo 6 dní (rozšíření skipasu v záložce skipas)


» Výjezd v příjezdový den / sjezd v odjezdový den lanovkou na / z Monte Lussari


» Ložní a koupelnové prádlo


» Polopenze (stejný počet jako nocí)

Příplatky

» Plná penze: 350 Kč/noc


» Dvoulůžkový pokoj obsazený 1 os.: 300 Kč/noc


» Pojištění/ nepovinné: v ceně zájezdu není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Pro Váš klid a pohodlí doporučujeme využít naším prostřednictvím nabídky pojišťovny Uniqa. Nabízíme tyto 2 druhy pojištění:1. K5 za 33 Kč/os./den


2. K5S za 36 Kč/os./den

Dovolujeme si upozornit na možnost zavedení pobytové taxy, která není zahrnuta v ceně zájezdu. V době přípravy této nabídky dosud nebyla stanovena, nicméně o jejím zavedení se spekuluje. V případě zavedení povinné pobytové taxy vás budeme informovat prostřednictvím www.forline.cz , www.tarvisio.cz a www.ravascletto.cz a následně v odjezdových pokynech před cestou. Její výše se zpravidla pohybuje okolo 1-1,50 €/os./den a je splatná v hotovosti na místě přímo ubytovateli. Děkujeme za pochopení.

Sleva
Slevy pro 3. a 4. lůžko v pokoji 4 a pro 5. až 8. lůžko v pokoji 8:


Děti od 0 do 1,99 let: zdarma


Děti od 2 do 6,99 let: 500 Kč/noc


Děti od 7 do 13,99 let: 300 Kč/noc

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...