Vyhledávání zájezdu
Rezidence Residences Et Maisonnettes - Francie - Languedoc-Roussillon

Rezidence Residences Et Maisonnettes

Francie » Languedoc-Roussillon

, RezidenceRezidence Residences Et Maisonnettes

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Languedoc-Roussillon - transparent 21°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: REZIDENCES ET MAISONNETTES
Popis
REZIDENCE SAINTE MARIE PLAGE Komplex rezidencí s přímým přístupem na pláž a vilky 100 - 400 m od pláže (konkrétní adresu se klient dozví v centrální recepci při příjezdu). Obchody v dosahu 400 m. Větší letoviska Canet Plage a Le Barcares jsou vzdálena 3 a 10 km.
Ubytování
Byty a vilky s kompletně vybavenou kuchyňkou (el. sporák, lednice, trouba nebo mikrovlnná trouba, myčka nebo pračka, kávovar), s koupelnou a WC, TV a balkónem nebo terasou se zahradním nábytkem. 2P4: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěma lůžky nebo palandou. 2P6: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, ložnice se dvěma lůžky, kabina s palandou. 3P8: v přízemí obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, ložnice s se dvěma lůžky nebo palandou. V patře ložnice se 4 lůžky nebo ložnice se dvěma lůžky a mezanin se dvěma lůžky. VILLA 2/4: obytná kuchyně se čtyřmi lůžky nebo dvě lůžka v obytné části a mezanin se dvěma lůžky. VILLA 4: obytná kuchyně, mezanin se dvěma lůžky, ložnice se dvěma lůžky. VILLA 6: obytná kuchyně se dvěma lůžky, mezanin a ložnice se čtyřmi lůžky nebo palandami. VILLA 8: obytná kuchyně se dvěma lůžky, tři ložnice se šesti lůžky nebo palandami.
Vybavení
Centrální recepce, venkovní parkoviště, v areálu vilek navíc bazén se sluneční terasou (červenec - srpen).
Stravování
Vlastní.
Pláž
Písčitá ve vzdálenosti 100-400 m.
Doprava
Vlastní.
V ceně
Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie v období 24.06.-26.08.2017, telefonická asistence. Pobyt: od soboty do soboty.
Příplatky
POVINNÉ: Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost). Místní poplatky: cca 7 EUR/os./týden. NEPOVINNÉ: Ložní prádlo: 7 EUR/os./týden. Ručníky: 7 EUR/os./týden. Dětská postýlka: 25 EUR/týden (nutná rezervace předem). Domácí zvíře: 39 EUR/týden (max. 2/byt). Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 30-50 EUR. Cestovní pojištění: viz

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.