Vyhledávání zájezdu
rezidence Palace Pontedilegno Resort - Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Skirama Dolomiti - Ponte di Legno

rezidence Palace Pontedilegno Resort

Itálie » Jižní Tyrolsko - Trentino » Skirama Dolomiti » Ponte di Legno

, Hotel starstarstarrezidence Palace Pontedilegno Resort

Počet termínů:

48 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel rezidence Palace Pontedilegno Resort – Ponte di Legno / Tonale
Ubytování

v apartmánech: celkem 72 apartmánů s kuchyňským koutem, koupelnou a WC, TV-SAT, telefonem, apartmány s balkonem za příplatek. Typ mono pro 2-3 osoby – 1 pokoj s rozkládacím gaučem, jedno lůžko nebo palanda, bilo pro 4-5 osob - ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem nebo palandou (na vyžádání možnost 5. lůžka), trilo pro 6-7 osob – ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s gaučem nebo palandou.

hotel: bydlí se v apartmánech podle počtu osob, dvou až čtyřlůžkové byty se sociálním zařízením, TV, balkon a malý obývák, u ubytování formule hotel nelze kuchyňské kouty používat.

Poloha

rezidence apartmánového typu se nachází 600 m od centra střediska Ponte di Legno. Vleky 800 m. Privátní skibus u hotelu.

Stravování

u hotelového typu polopenze – snídaně formou rozšířeného bufetu, večeře 4chodové menu. U apartmánů možnost dokoupení polopenze.

Vybavení

recepce s centrálním trezorem, bar, restaurace, výtah, mini klub pro děti 4-12 let, společenská místnost s TV, lyžárna, wi-fi zdarma ve společných prostorách, parkoviště.Wellness (sauna, pára, masáže, jacuzzi, solárium, whirpool) za poplatek, zdarma wi-fi.

Cena zahrnuje

u hotelu: ubytování na osobu a noc s polopenzí, parkování, ložní prádlo a ručníky.

u rezidence: nájem apartmánu za týden (pobyty sobota – sobota), spotřeby energií, ložní prádlo a ručníky, parkování.

Cena v tabulce je za apartmán a uvedený počet nocí:

Cena v tabulce DBL je za osobu uvedený počet nocí:

Cena nezahrnuje

Nepovinné příplatky: dětská postýlka 10 €/den, v apartmánech možnost polopenze 7 € snídaně, 20 € večeře, 10 € děti (4-12 let), Palace Card 49 €/apartmán/týden – zahrnuje animaci, bus na vleky a 2 vstupy do wellness centra, vstup do wellness 10 €/osoba/vstup, jednolůžkový pokoj u hotelového ubytování +50%, apartmán s balkonem 70 €/týden, použití kuchyňského koutu v případě ubytování s polopenzí +50 €/týden.

Domácí zvířata: nejsou povolena.

Vratná kauce: 100 € / apartmán.

Sleva pouze u hotelu na přistýlce

na 3. lůžku u hotelu děti 0-2,9 postýlka 5 €/den, 3 - 11,9 let zdarma, na 4.lůžku 3-11,9 let 50%, na 3.a 5. lůžku 0-99,9 let 30%.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...