Resort Johanka, Česká republika, 17.10.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 122417206

Resort Johanka

Česká republika

, Hotel starstarstarstar

Načítám ...


Resort Johanka

Termín:

17.10.2017 - 19.10.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 440 Kč ()


Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Ve všech pokojích je koupelna s podlahovým vytápěním (sprcha nebo vana, WC a bidet), LCD TV, telefon, trezor, fén, rychlovarná konvice a kávovar na kapsle (Dolce Gusto) – čaj zdarma, kapsle v rámci minibaru.
Poloha
Resort Johanka se nachází 2 km od Kamenice nad Lipou, v klidné přírodě na okraji lesa.
Středisko
Kamenice nad Lipou
Vybavení
Areál bývalé hájovny tvoří několik menších budov – hotel, restaurace se zimní zahradou, vinárna, wellness, venkovní posezení. V místním menším rybníku je možný rybolov - povolení a možnost zapůjčení vybavení v recepci. V celém areálu Wi-Fi zdarma. Samostatný wellness objekt zahrnuje veškerý komfort pro odpočinek a relaxaci: Wellness spa – whirlpool pro 7 osob, parní sauna, vario sauna, finská sauna, Kneippův chodník, horká lázeň v dřevěném sudu, ochlazovací bazén, relaxační zóna, venkovní terasa, servis osušek a prostěradel, zapůjčení županu (na pokoji) a wellness přezůvek (v recepci). Wellness procedury – masáže, Rasulbath, Sabai, privátní hydromasážní vana Jacuzzi.
Stravování
Dle programu. Snídaně bufet, večeře výběrem ze 2 jídel.
Nabídka programů
Hotelové ubytování
min. 1 noc se snídaní.
Fakultativně lze dokoupit vstup do Wellness spa.

Relaxační pobyt
2 noci, polopenze,
program: neomezený vstup do Wellness spa, 1x masáž 50 min.

Luxusní relaxační pobyt
3 noci, polopenze,
program: neomezený vstup do Wellness spa, 1x luxusní procedura Ceylon Tea Therapy (110 min.)

Zvýhodněný relaxační pobyt
4 noci, polopenze,
program: neomezený vstup do Wellness spa, 1x Rasulbath, 1x Sabai, 2x masáž (50 min.)
Tipy pro správnou volbu
- klidné prostředí na okraji lesa - nový moderně vybavený wellness - vycházky a výlety do okolí
Informace
Příjezd: vlak a bus - st. Kamenice nad Lipou cca 1,5 km, dále pouze pěšky. Parkování v areálu zdarma. Program u jednotlivých pobytů nelze měnit. Přítomnost domácích zvířat není možná. Místní poplatek je zahrnut v ceně pobytu.
Upozornění
Dětem do 10 let není povolen vstup do wellness. Dětem od 10 let je povolen vstup pouze v době od 12 do 14 hod. za doprovodu rodičů.
Dětská cena
Dětská cena platí pro děti od 3 do 10 let, děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK