Resort Beatrice - Depandance Magnólia, Slovensko, Vysoké Tatry, 19.3.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 122688937

Resort Beatrice - Depandance Magnólia

Slovensko » Vysoké Tatry

, ApartmányResort Beatrice - Depandance Magnólia

Termín:

19.3.2018 - 26.3.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Cyklistický

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
10 640 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Tatranská Lomnica - Depandance Magnolia
Popis
Depandance Magnolia, se nachází jen 200 m od hlavní budovy Resortu Beatrice v blízkosti centra Tatranské Lomnice, v centru Národního parku Vysoké Tatry, které jsou nejvyšší částí Karpat a dosahují nadmořskou výšku 2600 m. Apartmánový dům se svým výhodným umístěním je snadno dostupný autem, autobusem, vlakem. V bezprostřední blízkosti se nachází lyžařské středisko s nejvýše položenou a zároveň nejdelší sjezdovkou na Slovensku, která je garancí nejlepší lyžování na sluneční straně Vysokých Tater. Nad Tatranskou Lomnicí bdí majestátní Lomnický štít s nadmořskou výškou 2633 m, na který se můžete dost visutou lanovkou a vychutnat si neopakovatelný pohled na krásné štíty a doliny Tater. V nejbližším okolí najdete množství turistických tras dostupných v zimě i v létě, fantastické přírodní scenérie, čistou přírodu, malebné vesničky se stále žijícími folklórními prvky
Ubytování
Studio Typ A

Ubytování ve studiu vhodné pro max. 3 - 4 osoby. Studio sestává z předsíně, koupelny se sprchovým koutem a WC a jedné místnosti s 2 lůžky s pohovkou, konferenčním stolkem, TV / SAT, rádiem, kuchyňským koutem se základním kuchyňským vybavením, dvouvařičem, a ledničkou.


Studio Typ B

Ubytování ve studiu vhodné pro 3 - 5 osoby. Studio sestává z předsíně se šatnou, loznice s manželskou postelí a jedno lůžkem spojenou s obývací místností s rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, TV / SAT, rádiem, ledničkou. Studio ma samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.


Apartmán Typ A

Ubytování v apartmánu vhodné pro 3 - 5 osoby. Apartmán se skládá z předsíně se šatnou, loznice s manželskou postelí a jedno lůžkem, obývací místnosti s rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, TV / SAT, rádiem, ledničkou. Apartmán ma samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.


Apartmán Typ B

Ubytování v apartmánu vhodné pro 4 - 6 osob. Apartmán se skládá z předsíně se šatnou, loznice (může ale nemusí být předělena dveřmi) s manželskou postelí. Obývací místnosti s manželskou postelí + rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, TV / SAT, rádiem, ledničkou. Každý apartmán ma samostatnou koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC.
Strava
Možnost objednání snídaně podávaných v hlavní budově Resortu Beatrice, nebo možnost vlastní přípravy jídel (studia a apartmány s kuchyňským koutem).

Cena snídaní 5,5 Eur dospělý, 3,5 Eur dítě do 12 let
Zájezd zahrnuje
Ubytování v apartmánu, Spotřeba energií, Ložní prádlo, Ručník, osuška, Závěrečný úklid
Zájezd nezahrnuje
Místní poplatek osoby nad 18 let / den (1 eur), Dětská postýlka, polštář, peřina (15 eur), Pozdní check-out (10 eur), Pozdní check-in (10 eur), Úklid - podlaha, koulena, WC (7 eur), Výměna osušek (2 eur), Výměna ložního prádla (3 eur), Soukromá sauna 90 minut (25 eur)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Zlíntour trips s.r.o., IČ 26949725.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK