Vyhledávání zájezdu
Residence Villa Eden - Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Dolomity Superski - Tre Valli

Residence Villa Eden

Itálie » Jižní Tyrolsko - Trentino » Dolomity Superski » Tre Valli

San Pelegrino a Falcade, Rezidence starstarstarResidence Villa Eden

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villa Eden
Popis
Popis:
Lyžování v italských Dolomitech! Ubytování v apartmánech až pro 6 osob, vlastní stravování
Ubytování v apartmánech pro 4 - 6 osob
Vlastní stravování
100 km sjezdovek
6km černá sjezdovka
3 snowparky
Vlastní doprava
Pojďte lyžovat do pohádkových Dolomit

Středisko Falcade (Passo San Pellegrino - Alpe Lusia), v nadmořské výšce 1200 m, nabízí fascinující výhledy na vrcholky Marmolady, Pelma nebo Monte Civetty. Lyžovat můžete ve Falcade, San Pellegrino i Alpe Lusia. Naleznete zde celkem 100 km sjezdových tratí všech úrovní. Nevynechejte slavnou 11km sjezdovku Innamorati (sjezdovku zamilovaných). Zkušení lyžaři se mohou těšit i na černou sjezdovku, která měří téměř 6 km. Snowboardisté budou potěšeni 3 snowparky. Středisko je ideální destinací pro rodiny s dětmi, pro které tu jsou lyžařské školy a další činnosti jako jsou sáňkování a baby club. Areál má spojení s Moenou pomocí dobře fungující služby skibusů.


Ubytování ve vile Eden

Menší vilka Eden se nachází na slunné pozici, v blízkosti centra Caviola. Lyžaské středisko je vzdáleno cca 4 km a centrum Falcade přibližně 3,5 km. Skibus zastavuje cca 200 m od domu. Vilka je vybavena pračkou, TV a parkovištěm. Check in od 17.00 hod. do 19.00 hod. v agentuře Dolomittissime (Corso Roma 76, 32020 Falcade), check out do 9.00 hod. v apartmánech.

Quadrillo 6 - v přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna, ve 2. patře najdete pokoj se 2 lůžky (může být palanda), ložnici s manželským lůžkem a druhou koupelnu.

Stravování je vlastní. Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu svého apartmánu.


Informace o skipasu

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.


Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.


GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.