Vyhledávání zájezdu
Residence Nigritella - Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Dolomity Superski - Tre Valli

Residence Nigritella

Itálie » Jižní Tyrolsko - Trentino » Dolomity Superski » Tre Valli

, Rezidence starstarstarResidence Nigritella

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Popis:
Lyžování v italských Dolomitech! Ubytování v residenci Nigritella, skibus pouze 10 m
Ubytování v apartmánech pro 2 - 4 osobySkibus jen 10 m
Vlastní stravování
100 km sjezdovek
6km černá sjezdovka
3 snowparky
Vlastní doprava
Pojďte lyžovat do pohádkových Dolomit

Středisko Falcade (Passo San Pellegrino - Alpe Lusia), v nadmořské výšce 1200 m, nabízí fascinující výhledy na vrcholky Marmolady, Pelma nebo Monte Civetty. Lyžovat můžete ve Falcade, San Pellegrino i Alpe Lusia. Naleznete zde celkem 100 km sjezdových tratí všech úrovní. Nevynechejte slavnou 11km sjezdovku Innamorati (sjezdovku zamilovaných). Zkušení lyžaři se mohou těšit i na černou sjezdovku, která měří téměř 6 km. Snowboardisté budou potěšeni 3 snowparky. Středisko je ideální destinací pro rodiny s dětmi, pro které tu jsou lyžařské školy a další činnosti jako jsou sáňkování a baby club. Areál má spojení s Moenou pomocí dobře fungující služby skibusů.


Residence Nigritella jen 10 m od zastávky skibusu

Residence Nigritella se nachází v centru Falcade. Na protější straně se nachází park a tratě pro běžkaře. Lyžařský areál je vzdálen cca 1 km, zastávka skibusu leží 10 m od residence. Apartmány nabízí zahradu, úschovnu lyží a parkoviště. Check in od 17.00 hod. do 19.00 hod. v agentuře Dolomittissime (Corso Roma 76, 32020 Falcade), check out do 9.00 hod. v apartmánech.

Bilo 2/4 - ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 osobu a kuchyňským koutem, koupelna, terasa.

Stravování je vlastní. Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu svého apartmánu.


Informace o skipasu

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.


Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.


GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.