Vyhledávání zájezdu
Residence Il Faro - Itálie - Kalábrie

Residence Il Faro

Itálie » Kalábrie

, VilaResidence Il Faro

Počet termínů:

14 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Il Faro - Monasterace Marina
Ubytování
vilka, bilo 4 -

ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

(max. 4 osoby, počet ložnic 1)
plocha 42 m², přízemí, zahrádka, 30 m², klimatizace, moderní vybavení, bez patrových postelí, TV, lednice, samostatný mrazák, pračka, trouba, sprcha, fén, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00, odjezd do 10:00

vilka, trilo 7 -

ložnice s manželskou postelí, menší ložnice s patrovou a postelí a výsuvným lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

(max. 7 osob, počet ložnic 2)
plocha 64 m², přízemí, zahrádka, 50 m², klimatizace, moderní vybavení, TV, lednice, samostatný mrazák, pračka, trouba, vana, fén, zahradní nábytek, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00, odjezd do 10:00
Popis letoviska
Letovisko je známé nejen díky překrásným bílým plážím připomínajícím Karibik, ale také díky nedalekému Archeologickému muzeu a antickému parku, ve kterém jsou zajímavé památky. Název letoviska pravděpodobné pochází z řeckého "malý klášter", kterým byl pravděpodobně byzantský klášter postavený v 6. století. Další teorie ohledně názvu nynějšího oblíbeného letoviska připisuje jméno kultu Ištar, božstvu mezopotámských kultur z doby bronzové, ve významu "místo hvězdy Ištar".


Popis objektu

Residence IL FARO stojí přímo u překrásné pláže a průzračně čistého moře a je vhodná zejména pro rodinnou rekreaci. Centrum Monasterace Marina je vzdáleno cca 1 km, Guardavalle Marina cca 3 km, v obou městech jsou dostupné veškeré služby, supermarkety a obchody. Residence je obklopena prostornou zahradou s dětským hřištěm. Apartmány jsou umístěny v přízemních vilkách, jsou vkusně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, fén, pračku, TV a venkovní posezení. K dispozici jsou venkovní sprchy.

Pláž
soukromá k objektu
Vzdálenost od
pláže 50 m, centra s obchody 1 km
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada, prostorný pozemek, uprostřed zeleně, Venkovní sprcha společná
Minimální počet nocí
standardně 7
Děti
dětské hřiště

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.