Vyhledávání zájezdu
Residence Hotel Acero Rosso - Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Skirama Dolomiti - Ponte di Legno

Residence Hotel Acero Rosso

Itálie » Jižní Tyrolsko - Trentino » Skirama Dolomiti » Ponte di Legno

, Rezidence starstarstarResidence Hotel Acero Rosso

Počet termínů:

19 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Acero Rosso
Popis
Popis:
Zimní dovolená v Passo Tonale
8denní lyžařský zájezd
Ubytování v Residenci Acero Rosso
100 km upravovaných sjezdovek
Lyžování na skvěle upravených sjezdovkách

Lyžařský areál nabízí celkem cca 100 km upravovaných sjezdovek, z toho jsou nejvíce zastoupeny červené sjezdovky. Zkušení lyžaři by si neměli nechat ujít lyžování na ledovci, který nabízí 2 sjezdovky. Dále je možné vyzkoušet 3 km dlouhou černou sjezdovku. Nad městečkem Ponte di Legno je areál, kde jsou převážně černé a červené sjezdovky s převýšením až 900 m. Pro snowboardisty je v Passo Tonale postavena Adamello Freestyle Arena. Arena nabízí celkem 25 skoků s překážkami, dále si zde můžete vyzkoušet i skicrossové dráhy. Po milovníky běžeckého lyžování je v okolí až 40 km upravovaných tratí, vstup na tratě je placený. Pro děti je zde vybudovaný dětský park Fantaski. Mimo samotného lyžování jsou zde i další aktivity jako je jízda na sněžných skútrech nebo jízda na sněhovém tobogánu.


Ubytování v Residenci Acero Rosso

Residence Acero Rosso se nachází v centru Ponte di Legno. Residence je vzdálena cca 600 m od sjezdovky. Zastávka skibusu se nachází 50 m od ubytování. V ubytování je k dispozici WiFi, lyžárna, parkoviště a garáž za poplatek.

Mono 2/3 (studio) - 40 m² - vlastní sociální zařízení, fén, topení, telefon, kuchyňka.

Bilo 2/4 - 55 m² - vlastní sociální zařízení, pokoj se dvěma lůžky, kuchyňka s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, fén, topení, telefon, SAT/TV.

Trilo 4/6 - 70 m² (dva pokoje) - vlastní sociální zařízení, dvě lůžka, rozkládací pohovka pro 2 osoby, palanda, fén, topení, telefon, kuchyňka, SAT/TV.


Stravování vlastí
Informace o skipasech

Cena nezahrnuje skipas a v CK se nedá dokoupit.


Důležité informace o zájezdu
Check in je možný od 17.00 hod, Check out je do 10.00 hod. Domácí zvířata 10 Kg (pouze 1 v apartmánu) za poplatek 5 €/denDětská postýlka na vyžádání za poplatek 5 €/den
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...