Vyhledávání zájezdu
Relax na Max - Rakousko - Dolní Rakousy

Relax na Max

Rakousko » Dolní Rakousy

Laa an der Thaya , Penzion

FM


Relax na Max

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 1 First minute

Strava:

Večeře

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Relax v TERMÁLECH Laa a zábava ve VINNÉM SKLEPĚ First moment
Popis
First Moment!!! Releax na MAX - NEJLEPŠÍ ZÁBAVA A RELAX NAPLNO V PODZIMNÍM ČASE !!!

ČEKAJÍ VÁS NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY - nejlepší vinný sklípek na jižní Moravě v Hustopečích a následný relax ve světoznámých rakouských termálních lázních Laa an der Thaya.

S NÁMI SUPER SLEVY NA VSTUPY LAA a.d. Thaya:

CELODENNÍ VSTUP DO TERMÁLŮ JEN 20 Euro !

TERMÁLY + SAUNOVÝ SVĚT JEN 24 Euro !!

Relaxujte, odpočívejte, užívejte si v lázních. A zažijte srdečnou moravskou atmosféru ve vinném sklípku u LISU (pro zasvěcené U Franty) :-)
Ubytování
ubytování na jižní Moravě ve 2 a 3 lůžkových pokojích v penzionu s příslušenstvím na pokojích
Doprava
nástupy po trase z Ostravy 14:00 od DK Vítkovic ve směru Frýdek-Místek 14:20 od vlakového nádraží, Rožnov p.R. 15:15 od OMV a dále po trase Olomouc a Brno dle dohody. Příjezd na jižní Moravu do Hustopečí kolem 18.hod..
Strava
degustace vín, švédské stoly, neomezená konzumace kvalitních stáčených i lahvových vín, nealko, káva, čaj, ostatní pochutiny (tyčinky, chipsy atd.)
Zájezd zahrnuje
neomezená konzumace vín ve vinném sklepě, večeře a konzumace ve vinném sklepě, ubytování v penzionu a snídaně, doprava, delegát, poj. CK
Zájezd nezahrnuje
20 Euro/dosp. vstup do aquaparku, 14 Euro/ dítě do 15 let vstup do aquaparku, 27,- komplexní cestovní pojištění, Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 49Kč
Slevy
400,- pro děti do 10 let
Program
Den 1
sobota ,
nástupy po trase z Ostravy 14:00 od DK Vítkovic ve směru Frýdek-Místek 14:20 od vlakového nádraží, Rožnov p.R. 15:15 od OMV a dále po trase Olomouc a Brno dle dohody. Příjezd na jižní Moravu do Hustopeč, ubytování, přesun do vinného sklepa, večeře, degustace vína a sýrů, zpěv, tanec a zábava při cimbálové muzice.
Den 2
neděle,
snídaně, odjezd do termálních lázní v Rakouském Laa. Cca od 10:00 celodenní relaxace v termálním aquaparku, který nabízí v celoročně širokou škálu relaxačních a léčebných aktivit s bazény, vířivkami a atrakcemi s termální léčebnou vodou, s nejrůznějšími druhy vnitřních i venkovních saun atd. Odjezd z termálů v 18:00 hod., návrat do Olomouce cca 20:00, do Rožnova ve 21:00, Ostravy 22:00.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.