Vyhledávání zájezdu
Ramon Beach Resort - Srí Lanka - Hikkaduwa

Ramon Beach Resort

Srí Lanka » Hikkaduwa

Ambalangoda, Hotel starstarRamon Beach Resort

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Hikkaduwa - transparent 28°CKategorie hotelu: **+
Popis ubytování
Hotel Ramon Beach Resort se nachází v malém letovisku Ambalangoda. Nejbližší větší město je Balapitiya vzdálené cca 4 km a Hikkaduwa vzdálené cca 11 km, kam můžete pohodlně dojet tuk tukem. Malý rodinný hotel disponuje celkem 10 pokoji. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené TV, telefonem, vysoušečem vlasů. WiFi je k dispozici v lobby hotelu a v restauraci. V hotelové zahradě jsou k dispozici slunečníky a lehátka, ručníky na pláž na vyžádání. Dále zde najdete malou nádrž s mozambickými rybkami, které se používají pro "Fish Therpay". Hotel může zajistit zapůjčení motorek-skútrů.Pláž se nachází pouhých pár kroků od hotelu. Velmi klidná pláž bez turistického ruchu, kde si budete moci užít skutečný odpočinek a relaxaci.

Program

1. den: Odlet.

2. den - Colombo / Ambalangoda: Přílet do Colomba. Individuální transfer do hotelu v letovisku Ambalangoda. Individuální volno na pláži Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den - Ambalangoda: Individuální volno na pláži Indického oceánu. Možnost fakultativních aktivit a výletů do okolí. Doporučujeme výlet do sloního sirotčince Pinnawela, kde chovají přibližně 80 slonů. Zde budete moci vidět, jak se sloni koupou a jak se krmí malá slůňata. Dále můžete navštívit město Colombo s buddhistickými chrámy a trhy s tou pravou srílanskou atmosférou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den - Ambalangoda: Individuální volno na pláži Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den - Ambalangoda: Individuální volno na pláži Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den - Ambalangoda / Colombo: Individuální volno na pláži Indického oceánu. Vlastní transfer na letiště. Odlet zpět domů. Snídaně.

7. den: Přílet.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...