Vyhledávání zájezdu
Rakousko, Obertauern, Schnupperskitag - Rakousko - Salzbursko - Obertauern

Rakousko, Obertauern, Schnupperskitag

Rakousko » Salzbursko » Obertauern

, VlastníRakousko, Obertauern, Schnupperskitag

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: jednodenní lyžování - Obertauern - TAUERNSKITAG
Popis
Sjezdovky jsou mezi 1630-2313 m n.m. Jde o jedno z nejmodernějších a nejvýše položených zimních středisek v oblasti Tauernských Alp. Tauernrunde nabízí možnost lyžování na sjezdovkách do kruhu oběma směry. Jsou zde velmi dobré sněhové podmínky do konce května.

SKIPAS platí pro střediska (Obertauern, Mauterndorf – Grosseck – Speireck, Katschberg, Fanningberg) – 120 km sjezdových tratí bez jediného odepnutí lyží. V oblasti je 64 lanovek a vleků, celková přepravní kapacita 86.000 osob za hodinu, 228 km běžeckých tratí , pro snowboardisty 3 x Funpark. Velmi dobrá, ale náročná, je černá sjezdovka Gamsleiten 2 o délce 1 km. Vzdálenost z Prahy 490 km.
Doprava
Autokar, nebo mikrobus.
Minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7.
Zájezd zahrnuje
doprava mikrobusem, technický doprovod, v ceně dopravy je zahrnuta přeprava jednoho páru lyží, popř. snowboardu, jednoho páru lyžařských - bot a zavazadla o hmotnosti do 25kg
Zájezd nezahrnuje
odjezd z Prahy od Hlavního nádraží (100 CZK), cestovní pojištění (příplatek: 90 Kč), Skipas - 1 denní (příplatek: 28 €), Skipas pro děti do 6 let je zdarma., Skipas - 1 denní pro děti starší než 6 let (příplatek: 14 €), vratná kauce na skipas (příplatek: 3 €)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.