Vyhledávání zájezdu
Rakousko, Grossglockner, Krimelské vodopády, cyklistika - Rakousko - Salzbursko - Maria Alm - Hochkönig

Rakousko, Grossglockner, Krimelské vodopády, cyklistika

Rakousko » Salzbursko » Maria Alm - Hochkönig

, PenzionRakousko, Grossglockner, Krimelské vodopády, cyklistika

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Orlí hnízdo - Grossglockner - Krimelské vodopády
Popis
Třídenní putování začínáme návštěvou Berchtesgadenu - první zastávka je návštěva Orlího hnízda - bývalé čajovny Adolfa Hitlera ... dále se přesuneme na prohlídku jedné z nejstarších likérek Enzian a zbytek odpoledne strávíme návštěvou jezera Königsee s možností projížďky elektročluny po jezeře. V podvečerních hodinách se přesuneme na ubytování. Další den po snídani odjedeme na celodenní návštěvu vysokohorské silnice Grossglockner Hochalpenstrasse. Třetí den po snídani zahájíme prohlídkou Kaprunských přehradních nádrží a potom se přesuneme k prohlídce Krimmelských vodopádů ( 1.076 m.n.m. ), odtud ve večerních hodinách odjedeme zpět do ČR.
Ubytování
klasické rakouské gasthofy v obci Maishofen, nebo Fusch, dvou až čtyřlůžkové pokoje se společnými sociálkami na patře, za příplatek možnost pokojů s vlastním soc.zařízením.
Doprava
autokar, nebo mikrobus (podle počtu přihlášených)
minimální počet osob nutný pro realizaci zájezdu = 7
Strava
snídaně (káva, čaj, pečivo, salámy, sýry, zavařenina), večeře servírovaná (polévka, salát, hlavní jídlo, moučník). Rakouská kuchyně.
Zájezd zahrnuje
2x ubytování v penzionu, 2x polopenze, technický doprovod, pojištění CK proti úpadku, poplatek za vstup na Grossglockner Hochalpenstrasse
Zájezd nezahrnuje
vstupné
Program
Den 1
odjezd z Prahy v 01:00 hod., přejezd Rakouskem, nebo Německem (podle trasy) do Berchtesgadenu. První zastávka (kolem 08:00 hod.) návštěva Orlího hnízda - bývalé čajovny Adolfa Hitlera ... dále se přesuneme na prohlídku jedné z nejstarších likérek Enzian (cca v 11:30 hod.) a zbytek odpoledne strávíme návštěvou jezera Königsee (13:00) s možností projížďky elektročluny po jezeře. V podvečerních hodinách se přesuneme na ubytování do oblasti Zell am See, ubytování, večeře, nocleh.
Den 2
snídaně, po snídani odjedeme na celodenní návštěvu vysokohorské silnice Grossglockner Hochalpenstrasse, večeře, nocleh
Den 3
snídaně, po snídani zahájíme prohlídkou Kaprunských přehradních nádrží a potom se přesuneme k prohlídce Krimmelských vodopádů ( 1.076 m.n.m. ), odtud ve večerních hodinách odjedeme zpět do ČR. Příjezd do Prahy do 23:00 hod.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.