Vyhledávání zájezdu
Prodloužený víkend v Jeruzalémě - Izrael

Prodloužený víkend v Jeruzalémě

Izrael

, ProgramProdloužený víkend v Jeruzalémě

Počet termínů:

3 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Trasa
Jeruzalém - Tel Aviv - (Masada) - (Mrtvé moře)
Program zájezdu
1.den: Odlet z Prahy do druhého největšího izraelského města Tel Avivu, transfer z letiště na ubytování do Jeruzaléma - jednoho z nejposvátnějších míst na zemi, dle časových možností a letového řádu okružní jízda městem se zastávkami – Olivetská hora s překrásným výhledem na celé město a nejstarším doposud používaným židovským hřbitovem na světě, průjezd Novým městem, zastávka na Pamětní hoře u památníku holokaustu Yad Vashem, zastávka u nejpůsobivější kulturní instituce v zemi Muzeum Izraele a památníku darovanému k výročí izraelské nezávislosti Knesset Menorah, transfer do hotelu, večeře.
2.den: Po snídani polodenní pěší prohlídka s průvodcem zahrnující místo Poslední večeře Páně - Hora Sion s hrobkou krále Davida, Staré město včetně arménské a židovské čtvrti - Zeď nářků, rekonstruovanou římskou ulicí zvanou Cardo až do křesťanské čtvrti - Křížová cesta a návštěva nejposvátnějšího křesťanského místa na světě Chrámu Božího Hrobu, odpoledne volno k individuálním prohlídkám, ubytování, večeře.
3.den: Po snídani volno k individuálnímu programu ve městě, například k návštěvě vyhlášených trhů ve Starém městě nebo fakultativní celodenní výlet k návštěvě starověké pevnosti zapsané na seznam UNESCO – Masada, výjezd na vrchol lanovkou. Prohlídka areálu a možnost z dálky spatřit některý z tehdejších vojenských římských obléhajících táborů. Následně zastávka u Mrtvého moře k odpočinku, relaxaci a koupání ve slané vodě, která má díky vysoké koncentraci soli blahodárné účinky. Odjezd na ubytování, večeře.
4. den: Po snídani transfer do Tel Avivu, okružní jízda moderním a kosmopolitním městem se zastávkou v historickém přístavu Jaffa s unikátními arabskými památkami, transfer na letiště a odlet do Prahy.
Fakultativní služby
- fakultativní celodenní výlet do pevnosti Masada a k Mrtvému moři 3.690 Kč
- příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990 Kč
Informace
Změna programu vyhrazena.
Cena nezahrnuje
- vstupy do památkových objektů
- přepravu MHD ve dnech s individuálním programem
- hraniční a vízové poplatky - Exit tax v Izraeli 100 NIS (cca 28 USD)
- spropitné pro hotel, řidiče, průvodce – cca 30 USD povinně splatné na místě
Cena zahrnuje
- leteckou dopravu Praha-Tel Aviv-Praha v turistické třídě včetně tax a příplatků
- dopravu autokarem dle programu zájezdu
- 3 noclehy v hotelu *** s polopenzí - dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím
- služby průvodce, asistenci po příletu na letišti v Tel Avivu
- pojištění dle zák. č. 159/ 99 Sb.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.