Vyhledávání zájezdu
Primavera - Francie

Primavera

Francie

, RezidencePrimavera

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Limousin - transparent 15°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: REZIDENCE PRIMAVERA
Popis
CAP D´ AGDE Cap d´Agde je moderní prázdninové letovisko v oblasti Lví zátoky. Písčité pláže zde snesou nejpřísnější měřítka a svojí rozlohou, vybavením a čistotou se řadí mezi nejkrásnější v zemi. Návštěvníci ocení jeden z nejlepších aquaparků jižní Francie. Denně je zde v provozu i lunapark, po celou sezónu se přímo na ulicích a improvizovaných pódiích odehrává řada kulturních vystoupení. REZIDENCE PRIMAVERA Třípatrovou rezidenci s výtahem najdete v Cap d´Agde cca 200 m od pláže Richelieu, se kterou ji spojuje pěší stezka vedoucí podél vody. Malé obchody a restaurace jsou v těsné blízkosti rezidence.
Ubytování
Byty s kompletně vybavenou kuchyňkou (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba s grilem, v apartmá myčka), s koupelnou a WC, TV (40 EUR/týden), terasou nebo zahrádkou se zahradním nábytkem. STU 2/3: obytná kuchyně s lůžkem a výsuvným lůžkem, kabina s jedním lůžkem. 2P2/4: obytná kuchyně s lůžkem a výsuvným lůžkem, oddělená ložnice s palandou nebo dvěma lůžky. 3P4/6: obytná kuchyně s lůžkem a výsuvným lůžkem, dvě ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži (plachtění, půjčovna motorových člunů), tenis, golf, jízda na koni. Aqualand, Lunapark, Dinopark, diskotéky, kasino. Pravidelné trhy ve městě.
Vybavení
Recepce s WIFi (20 EUR/týden), výtah, bazén (duben-říjen) se sluneční terasou, venkovní parkoviště zdarma.
Stravování
Vlastní.
Pláž
S širokou písčitou pláží je rezidence spojena rákosem lemovanou pěší stezkou vedoucí podél vody. Pláž je veřejná, neplacená. Slunečníky a lehátka se dají pronajmout na místě.
Doprava
Vlastní.
V ceně
Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence. Pobyt: 11.07.-19.09. od soboty do soboty min. 7 nocí, mimo toto období min. 4 noci, nástup možný libovolný den.
Slevy
Speciální nabídka: sleva 20% při dvoutýdenním pobytu v období od 07.05. do 09.07. a po 10.09.2016. SLEVA za včasný nákup 6% do 29.02. a 4% do 30.04.2016.
Příplatky
POVINNÉ: Vratná kauce: 300 EUR/byt (hotovost, plat. karta Visa nebo Mastecard). Místní poplatky: cca 7,50 EUR/os./týden (nad 13 let). NEPOVINNÉ: Ručníky: 6 EUR/os./týden. Ložní prádlo: 11 EUR/os./týden. Dětská postýlka: 25 EUR/týden. Domácí zvíře: 45 EUR/týden. Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 55 EUR. Cestovní pojištění: Cestovní pojištění.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...