Vyhledávání zájezdu
Prekmurska Vas - Slovinsko - Moravské Toplice

Prekmurska Vas

Slovinsko » Moravské Toplice

, Apartmány starstarstarstarPrekmurska Vas

Počet termínů:

285 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: APARTMANY PREKMURSKA VAS AJDA
Poloha
nové luxusní apartmánové domky, které jsou součástí areálu Terme 3000, se nacházejí v zeleni, pod vysokými listnatými stromy a jsou ideální volbou pro relaxaci v přírodě i aktivní dovolenou (turistika, cyklistika, golf,…). Celá oblast je známá bohatstvím termálních pramenů s "černou vodou". Zdejší venkovní i kryté bazény slouží hostům jak na relaxaci, tak na plavání.
Koupání
hosté apartmánů mohou využívat hotelové vnitřní i venkovní bazény u hotelu Ajda. Termální komplex Terme 3000, který je komplexem s více než 30 venkovními i krytými bazény s normální, termální i černou vodou, tobogány a řadou atrakcí vhodnými i pro děti.
Vybavení
nové apartmánové domky jsou byly inspirovány tradičními prekmurskými domky s doškovou střechou. Světlé dřevo a prosklené plochy nabízejí spoustu světla a výhledy do krajiny. Komplex leží asi 200 m od hotelu Ajda a nabízí vybavené apartmány pro 3-4 osoby a 4-6 osob. Parkování v areálu.
Speciální nabídka
Vstup do bazénu a saunového světa v hotelu Ajda ZDARMA. Vstup do bazénů v komplexu Terme 3000 ZDARMA. Vstup do fitness, ranní cvičení v bazénu ZDARMA. Zapůjčení županu, WiFi internet, parkování ZDARMA
Doprava
Vlastní. Z Brna 360 km, z Prahy 520 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 1,30 €/os/noc, registrační poplatek 1 €/os pobyt.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...