Vyhledávání zájezdu
Pietra E Mare - Řecko - Řecko ostrovy - Mykonos

Pietra E Mare

Řecko » Řecko ostrovy » Mykonos

, Hotel starstarstarstarPietra E Mare

Počet termínů:

51 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Ubytování
dvoulůžkové pokoje s individuálně ovládanou klimatizací,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT/TV, telefon, i-Doc station,
minibar, trezor,
balkón nebo terasa,
na vyžádání DVD přehrávač,
nekuřácké pokoje,
možnost ubytování ve suitách s venkovním jacuzzi
Poloha
Tradiční ostrovní hotel Pietra e Mare je situován na nádherném místě s panoramatickým výhledem. Jeho poloha zajišťuje výhled na moře téměř ze všech pokojů. Nachází se asi 2 minuty od pláže Kalo Livadi a nabízí ideální podmínky pro klienty, kteří touží po klidné relaxaci. Pro spojení s hlavním městem ostrova, vzdáleným 12 kilometrů, lze využít autobusovou dopravu.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.
Popis hotelu
Pietra e Mare je zařízený minimalisticky v souladu s kykladským stylem. Díky úrovni svých služeb je členem Small Luxury Hotels of the World. Hotel akceptuje děti starší 13 let.
Pláž & Bazény
pláž se nachází cca 2 minuty od hotelu,
lehátka, slunečníky a osušky u bazénu bez poplatku,
bazén se sluneční terasou, pool barem a pohodlnými lehátky,
odpočinkové sítě mezi palmami
Vybavení hotelu
à la carte restaurace, pool bar,
malá kaple
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří
Internetové připojení
wifi připojení bez poplatku
Relaxace & Wellness
jacuzzi, relaxační masáže
Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj classicInteriér 30 m², dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna s WC, balkón nebo tarasa. Max. obsazenost 3 osoby.Dvoulůžkový pokoj superiorInteriér 35 m², superior pokoj s možností přistýlky a s obývací částí, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby. Junior suita výhled na moře Interiér 42 m², prostornější suity s možností přistýlky a s oddělenou obývací částí, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 osoby.Superior suita venkovní jacuzziInteriér 45-50 m², prostornější superior suity s možností přistýlky a s oddělenou obývací částí, některé mají typ open-plan, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 osoby.Novomanželská suita s venkovním jacuzziInteriér 55 m², suity s venkovním jacuzzi s možností přistýlky a s oddělenou obývací částí, některé mají typ open-plan, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 osoby.
Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha – Athény - Mykonos a zpět s váhovým limitem zavazadla 20 kg a palubním cateringem včetně nápojů,kalkulovaná cena letenky 15.000 Kč/os, cena bude upřesněna dle aktuálního tarifu v době úhrady zájezdu,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
služby delegáta, místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...