Vyhledávání zájezdu
PETRO PALACE - Rusko - Petrohrad

PETRO PALACE

Rusko » Petrohrad

, Hotel starstarstarstarPETRO PALACE

Počet termínů:

19 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Poloha
Hotel PETRO PALACE se nachází v samém srdci Petrohradu pár kroků od Ermitáže a katedrály Sv. Isaaka. V jeho bezprostředním okolí se nachází mnoho restaurací, barů a kaváren. Něvsky Prospekt je pouhých 5 minut chůze od hotelu.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Petrohrad - Praha v nejnižší knihovací třídě * privátní transfery letiště - hotel - letiště * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li v době rezervace nejnižší knihovací třída vyprodána * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu - vízum - (víza nezařizujeme)
Vybavení hotelu
Hotel Petro Palace nabízí 193 komfortně zařízených pokojů a apartmány, 24 hodinovou recepční a pokojovou službu, hotelovou restauraci, bary, služby business centra, konferenční sály, solárium, hotelový bazén a fitness centrum, obchod se suvenýry.
Vybavení pokoje
Klimatizované pokoje s vlastním příslušenstvím, koupelnou a WC jsou vybaveny satelitní TV, minibarem, bezpečnostní schránkou, vysoušečem vlasů, telefonem a připojením k internetu. Možnost bezbariérových pokojů.
Stravování
Snídaně

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...