Vyhledávání zájezdu
Peru - výlet do srdce Amazonie - Peru

Peru - výlet do srdce Amazonie

Peru

, Hotel starstarstarPeru - výlet do srdce Amazonie

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Peru- výlet do srdce Amazonie
1. den
PRAHA – LIMA
Odlet z Prahy do Limy /noční let/.
2. den
IQUITOS – MUYUNA LODGE
Pokračování letu do města Iquitos ležícího na Amazonce. Po příletu transfer do přístavu a odjezd rychlou motorovou lodí proti proudu Amazonky do primitivní lodge /3 hodiny plavby/. Po ubytování v bungalovech a obědě Vás čeká krátké pěší seznámení s okolím lodge a výklad místního průvodce o zvířatech, ptactvu a rostlinstvu( angličtina, španělština). Pozorování malých opiček a ptáků, zhlédnutí soumraku nad jezerem Sapote. Po večeři se na kánoích vypravíte pozorovat kajmany.
3. den
AMAZONIE, MUYUNA LODGE
Výprava na kánoích k Lake Juanachi – jezeru s nepřebernou škálou vodních rostlin, pozorování papoušků, tukanů a dalších ptáků. S trochou štěstí potkáte hejno opiček Titi. Po návratu večer výprava do pralesa na lov tarantulí.
4. den
AMAZONIE, MUYUNA LODGE
Celodenní pěší výlet do pralesa v okolí lodge. Budete pozorovat několik druhů opic a ptáků, obdivovat mohutné kmeny stromů ceiba a uvidíte také mnoho druhů pestrobarevných motýlů. Se štěstím můžete zahlédnout i lenochoda. Večer Vás čeká rybářský zážitek – lov dravých ryb piranhas.
5. den
AMAZONIE, VÝLET DO PRALESA
Časně odjezd kánoí k jezeru Yarina, kde Vaši průvodci založí spolu s Vámi kemp. V tomto naprosto odloučeném místě uprostřed amazonského pralesa budete pozorovat ptáky a zvířata, učit se poznávat rostlinné druhy… mimo jiné uvidíte i královnu leknínů Victoria Regia v jejím přirozeném prostředí na jezeře. Nocleh pod širým nebem uprostřed pralesa bude jistě skvělým zážitkem!!
6. den
AMAZONIE, MUYUNA LODGE
Návrat zpět do lodge. Odpolední výprava za vzácným ptákem hoatzin, který vypadá jako prehistorický živočich. Večerní sledování ptactva v okolí lodge.
7. den
AMAZONIE, IQUITOS – LIMA
Velmi časně pozorování krmících se ptáků na stromech nad řekou, poté výprava lodí za říčními růžovými delfíny. Po obědě Váš pobyt v pralese skončí návratem rychlou lodí do Iquitosu a nočním přeletem do Limy. Ubytování v hotelu.
8. den
LIMA – PRAHA
Polodenní prohlídka koloniální Limy( místní průvodce v angličtině, španělštině nebo němčině). Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně třídenní výlet do Cuzca a Machu Picchu.
9. den
Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.
Obecný popis

9 dnů Peru

Minimální počet 8 osob

Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Zájezd může být směřován opačně.

Cena zahrnuje
leteckou dopravu dle itineráře v turistické třídě letištní taxy a poplatky k zaoceánským letům5 x ubytování dle itineráře v dvoulůžkovém bungalovu 1x ubytování v hotelu 3* v Liměpozemní a lodní transfery dle itinerářeprogram dle itineráře včetně uvedených vstupůslužby místních průvodců ( ang, spa )plná penze v Amazonii / snídaně v Liměkomplexní pojištění vč. pojištění stornazákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
stravu neuvedenou v itinerářivstupy a fakult.akce neuvedené v itinerářiodbavení zavazadla pro místní přelety ( cca 25 USD )letištní poplatky a palivové příplatky u místních přeletů ( splatné na místě )spropitné lokálním průvodcům, řidičům, personálu hotelů a restauracíevent. nutná tranzitní víza pro cestu do cílové země


Příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj 19.200 Kč

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.