Vyhledávání zájezdu
Penzion U Vodníka - Slovensko - Jižní Slovensko - Podhájska

Penzion U Vodníka

Slovensko » Jižní Slovensko » Podhájska

, HotelPenzion U Vodníka

Počet termínů:

296 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Podhájska - Penzion U VODNÍKA III.
Poloha
nedaleko centra městečka, 300 m termálního koupaliště.
Balíček 1
Cena balíčku Týdenní pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování se snídaní a možností dokoupení polopenze, 1x 1 hod. whirlpool, 15% sleva na dokoupení stravy na koupališti, možnost grilování na venkovní terase.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, jídelna, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, možnost grilování, zimní zahrada, whirlpool (za poplatek 10 eur/os./hod., min. 2 osoby), fitness, venkovní bazén, parkoviště.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje, možnost až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, varná konvice, lednička, Wi-Fi (zdarma), balkón.
Stravování
snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr z menu (18 druhů) + nápoj (čepované nealko nebo 10 st. pivo nebo 2 dcl vína) - podává se U Vodníka II. (v areálu termálního koupaliště od 16:00 do 19:30 hod.)). Na další dokoupenou stravu v restauraci U Vodníka II je sleva 15 %.
Sport a volný čas
Termály Podhájska — vyhledávaný areál, otevřený celoročně.

Na první pohled je to neuvěřitelné, ale je to tak. Slovensko má moře. Voda zde vyvěrající je totiž unikátní – porovnatelná s vodou z Mrtvého moře. Má dokonce hlubší a stálejší regenerační efekt. Je vhodná na léčení kožných chorob, pohybového ústrojí, cévních onemocnění, dýchacích cest, zmírňuje bolesti zad, kloubů, blahodárně působí na doléčení zlomenin, léčí osteoporózu, psoriázu a revma.

Nachází se na jihu Slovenska, nedaleko Nových Zámků a poskytuje možnost oddychu a rekreace jak v letním, tak zimním období.

Návštěvníkům koupaliště je k dispozici devět bazénů a tobogán. Součástí termálního koupaliště je i nově otevřený Wellness centrum Aquamarin, který nabízí komplex služeb pro oddych a relaxaci. Vykoupat se zde můžete ve vnitřním i venkovním bazénovém světě, kde naleznete 9 bazénů s termální i užitkovou vodou s množstvím atrakcí. Odpočinout pak ve vitálním světě s oddychovou zónou, který nabízí komplexní služby pro relaxaci – saunový svět, tropický tunel, vodní peklo, mořskou koupel, ledovou saunu nebo ochlazovací bazén. Hýčkat se nechte turecké koupeli Hammam, projděte se v botanické zahradě či se posaďte a dejte kávu v místní kavárně.

Koupelný areál má 12 hektarů. V rekreační zóně je množství bufetů, stravovacích zařízení a sportovní areál s volejbalovým a tenisovým hřištěm.
Cena zahrnuje
3x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), parkování.
Cena nezahrnuje
dopravu, pobytovou taxu (0,50 €/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.