Vyhledávání zájezdu
Penzion Nad Jezerem - Česká republika - Lipno

Penzion Nad Jezerem

Česká republika » Lipno

Kovářov, Hotel starstarstarPenzion Nad Jezerem

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: NAD JEZEREM - Kovářov
Ubytování
2,3 a 4 - lůžkové pokoje se Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi
Poloha
Penzion se nachází nedaleko lipenského jezera, na které je z penzionu krásný výhled. Klidná a atraktivní lokalita nabízí všem vyžití v průběhu celého roku. Na jaře a v létě můžete podniknout turistické či cykloturistické výlety, nebo jen lenošit na jedné z pláží, které okolo Lipna jsou, na podzim můžete rybařit či houbařit.
STRAVA
Polopenze - snídaně studený bufet, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní jídlo, dezert).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLETY SVĚT POD HLADINOU Unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií. To vše v prostorech Wellness Hotelu Frymburk. - VYŠŠÍ BROD - Cisterciácký klášter a Poštovní muzeum - Renesanční hrad Rožmberk - Plechý a Plešné jezero - Čertova stěna a Luč - Schwarzenberský plavební kanál - Hrad a zámek Český Krumlov - Zámek Hluboká nad Vltavou - Vítkův Hrádek - ACTIVE PARK LIPNO - unikát STEZKA KORUNAMI STROMŮ, Lanový park, Bikepark, Frisbee Park Lipno, bobová dráha, hopsárium pro děti, Vodní ráj Aquaworld RYBOLOV: revír č. 421200 VLTAVA 30 - 32 údolní nádrž Lipno (4 870 ha), správce revíru ČRS České Budějovice Informace o povolenkách: Jihočeský územní výbor České Budějovice, tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454. Úřední hodiny: po - pá 7.30 - 15.00 hod.
DÍTĚ
Jedno dítě do 2,9 let bez lůžka a stravy ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
Vnitřní bazén v penzionu (6x3 m). Lipenské jezero 250 m. Aquaworld Marina Lipno - Lipno nad Vltavou (12 km)
Parkování
Zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
100 Kč/den
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 7=6 platí ve všech termínech.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
SENIOR PLUS od 60 let - 6 dní/5 nocí, nástupní den neděle
V termínech 1.5. - 1.7. a 1.9. - 17.11.17 - 5x ubytování s polopenzí - 3x odpolední káva nebo čaj - 1x obědový balíček na výlet - každý den vstup do bazénu na 1 hod.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
RELAX NAD JEZEREM - 3 dny/2 noci, nástup libovolný
V termínech 1.5. - 1.7. a 1.9. - 17.11.17 - 2x ubytování s polopenzí - 1x láhev vína na přivítanou - 1x káva nebo čaj - 1x vstup do bazénu
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
PRÁZDNINY NA LIPNĚ - 8 dní/7 nocí, nástup libovolný
V termínech 1.7. - 1.9.17 - 7x ubytování s polopenzí - 2x káva nebo čaj pro dospělé - 2x zmrzlina nebo dezert pro dítě - 1x obědový balíček na výlet - 1 nápoj k večeři (0,3 l piva, džbánek s vodou, pro děti 0,3 džus) - každý den vstup do bazénu na 1 hod.
CELKOVÁ KAPACITA
7 pokojů - 23 lůžek
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: parkování, úschova kol, dětský koutek a hřiště.
REKREAČNÍ POPLATEK
15 Kč/den
PROČ K NÁM ?
Ubytování kousek od Lipenského jezera * penzion s vnitřním bazénem * klidné místo.
Vybavení
Restaurace, terasa s vyhlídkou a příjemným posezením, dětský koutek s hračkami a dětské hřiště, parkoviště, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice pro potřeby hostů. Privátní wellness s finskou saunou, vnitřním bazénem s protiproudem.
PŘÍJEZD AUTEM
Směr k Černé v Pošumaví - Frymburk, cca 300 metrů před obcí odbočit vpravo do Milna Kovářov, pak - 3 km k penzionu. Parkování na parkovišti u penzionu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Doporučujeme pro motorizované klienty. Autobusem do Černé v Pošumaví - Hůrka (12 km) nebo do Frymburka (10 km). Po dohodě s hotelem možnost odvozu osob a zavazadel za poplatek. Autobusová zastávka také v obci Milná, dále pěšky (3 km). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Doporučujeme pro motorizované klienty. Vlakem do Černé v Pošumaví - Hůrka (12 km). Po dohodě s hotelem možnost odvozu osob a zavazadel za poplatek. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...