Vyhledávání zájezdu
Penzion Maxim - Slovensko - Kysuce

Penzion Maxim

Slovensko » Kysuce

, PenzionPenzion Maxim

Počet termínů:

43 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: MAXIM - Bojnice
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
2 a 3 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, TV, Wi-Fi. Penzion se skládá ze dvou samostatných budov vzdálených od sebe cca 5 m. Pokoje s balkonem či francouzským oknem nejsou k dispozici.
Poloha
rodinný penzion MAXIM je situován v klidné - rekreační čtvrti - mimo centrum, v kopci nad Bojnicemi, s přímým výhledem na zámek Bojnice, cca 3 km severozápadně od Prievidze. Penzion je postaven terasovitě do svahu , k pokojům je přístup po schodech . Nevhodné pro osoby s pohybovými potížemi.
STRAVA
Polopenze. Snídaně bufetové stoly, večeře jednotné menu.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
celoročně otevřený Bojnický zámek - patří mezi 10 nejkrásnějších zámků v Evropě!!!, celoročně otevřená, nejstarší zoologická zahrada na Slovensku, Muzeum pravěku , 2x 8 jamkové golfové hřiště, račí farma, hornické muzeum v dole Cigel, aj.
DALŠÍ SLUŽBY
Vstup do wellness nad rámec balíčku - pro ubytované se slevou 50%: 5 Eur / dospělý / hod, 3 Eur /dítě / hod Doprava Bojnice - Prievidza 2,50 €. Možnost fakultativních výletů. Masáže za přílatek na místě.
DÍTĚ
Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA! - platí u balíčku 2.990 a mimo hl. sez. u balíčku Minirelax.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
letní termální koupaliště
Parkování
0,-
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN!
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Parkování u penzionu.
SLEVY A VÝHODY
Na pobyt nelze uplatnit žádnou další slevu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
"WELLNESS - RELAX V BOJNICÍCH" - Týden s polopenzí a procedurami za 2.990,-Kč
6 dní / 5 nocí, pobyt NE - PÁ - 5x ubytování s polopenzí - 3x masáž v masážním křesle - 2x vstup na 1 hod. do wellness v penzionu / osoba ( vířivka, finská-, infra- a parní sauna, odpočívárna ) Možnost prodloužení až na 8 dní / 7 nocí (neděle - neděle). Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
"MINIRELAX V BOJNICÍCH" 3 dny / 2 noci, nástup libovolný
- 2x ubytování s polopenzí - 1x masáž v masážním křesle Možnost prodloužení pobytu na dotaz. Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.
CELKOVÁ KAPACITA
52 lůžek + 4 přistýlky
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: Wi-Fi, parkování, úschova vlastních kol, venkovní ohniště.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,-€/den
AKČNÍ NABÍDKA
Týden s polopenzí za 2 990 Kč v termínech 10.01.- 29.05. a 25.09.- 11.12.2017
PROČ K NÁM ?
Proč penzion Maxim Bojnice: - v blízkosti Bojnického zámku a termálního koupaliště - největší ZOO na Slovensku
Vybavení
společenská místnost s krbem, barem a TV, jídelna, parkoviště s kamerovým systémem. V areálu penziónu: petangue, badminton, půjčovna kol, ohniště s posezením. Wellness centrum - jacuzzi, 3x sauna - parní, infra, finská, odpočívárna.
PŘÍJEZD AUTEM
autem z Trenčína nebo od Žiliny do Prievidze, dále pokračovat do Bojnic, příjezd je značen. Parkování u penzionu. Trasa Praha - Bojnice: 392 km; Brno - Bojnice: 197 km; Ostrava - Bojnice: 173 km. GPS: 48°47'17.362" N; 18°34'39.1146" E
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Prievidze (2 km), dále MHD do Bojnic (1 km) - možnost odvozu za poplatek ubytovatelem. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Prievidze (2 km), dále MHD do Bojnic (1 km) - možnost odvozu za poplatek ubytovatelem. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...