Vyhledávání zájezdu
Penzion Max - Slovensko - Západní Slovensko

Penzion Max

Slovensko » Západní Slovensko

, Hotel starstarstarPenzion Max

Počet termínů:

224 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Poloha
penzion se nachází v obci Podhájska, která je známá svým termálním koupalištěm s unikátní léčivou vodou, která je srovnatelná s vodou Mrtvého moře. Voda má teplotu 80°C a do bazénů je ochlazována na 33 - 38°C. Léčí se tu nemoci kožní a pohybového ústrojí. Penzion je situovaný nedaleko zastávky autobusu a vlaku.
Koupání
termální koupaliště s celoročním provozem (9 bazénů a tobogán v letním období, v zimním období 3 bazény), Wellness centrum Aquamarin (kryté i venkovní bazény s termální i užitkovou vodou, vitální svět a další atrakce) - 600 m od penzionu.
Vybavení
letní restaurace, wellness centrum (parní sauna, finská sauna, vířivka, relaxační místnost), zahrada s terasami, altán s krbem (možnost zapůjčení grilovacího setu), dětské hřiště, terasa se zahradou, krb (možnost zapůjčení grilovacího setu), dětské hřiště, půjčovna a úschovna kol. Parkování v areálu penzionu (kamerový systém).
Speciální nabídka
Vstup do wellness centra 2 hod denně ve vyhrazených hodinách (standardně 17:00 - 21:00). Dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Parkování v areálu ZDARMA.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 4 noci. Možný pobyt se psy. Vlastní vaření. Plánované technické odstávky termálního koupaliště Podhájska: v období 23.10.-6.11.2017. a 9.4.-30.4.2018.
Nekuřácký objekt.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...