Vyhledávání zájezdu
Pension Mašek - Česká republika - Západočeské lázně

Pension Mašek

Česká republika » Západočeské lázně

Cheb, Penzion starstarstarPension Mašek

Počet termínů:

52 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Cheb - Pension MAŠEK
Poloha
Cheb - město v srdci Evropy se může pochlubit bohatou historií sahající až do 9. století. V tomto městě nabízíme ubytování v soukromém Penzionu Mašek. Příjemný rodinný penzion ve vilové čtvrti cca 20 minut pěšky od centra města Cheb, kde si můžete prohlédnout historické památky tohoto města ( Špalíček, kostel sv. Mikuláše, Městský dům – Chebské muzeum, Chebský hrad s městským opevněním, Františkánský klášter, kostel sv. Václava nebo třeba kostel sv. Bartoloměje a další).
Vybavení ubytovacího zařízení
jídelna (stolování, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice), venkovní posezení, zastřešená terasa, Wi-Fi (zdarma), úschovna a půjčovna kol, půjčovna holí pro Nordic Walking, bistro U Šneka, pro děti – strava, postýlka, hřiště, sedačka na zadní nosič kola; akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2 a 3lůžkové pokoje a studia, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), rádio, kuch. kout a umístění v polosuterénu s vl. vchodem (studia). Možnost zapůjčení TV na pokoj. 1 bezbariérový pokoj. Ceny studií na vyžádání.
Stravování
vlastní strava, za příplatek snídaně (servírovaná).
Sport a volný čas
Sport: stolní tenis, Nordic Walking, Kneippův chodník u penzionu, plochy pro sportovní využití (basketbal. koš, ruské kuželky, pétangue a míčové hry), značené trasy pro pěší a cykloturistiku, rybolov, zážitkové koupání v přehradě (300 m), koupání (1 km).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...