Park, Slovinsko, Bled, 22.1.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 109590195

Park

Slovinsko » Bled

, Hotel starstarstarstarPark

Termín:

22.1.2017 - 24.1.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
3 460 Kč ()Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL PARK
Poloha
Bled je situován uprostřed čísté přírody, téměř v centru Julských Alp. Hotel má výbornou polohu - leží v blízkosti centra města a současně u břehu jezera Bled. Kolem celého jezera vede promenáda, kde se nachází kavárny a restaurace. Na ostrov s kostelíkem, který leží uprostřed jezera se lze dostat loďkami. Krásná je vycházka na Bledský hrad. Místo je oblíbeno nejen turisty a cykloturisty, ale i milovníky golfu a v zimním období lyžaři.
Vybavení
restaurace a kavárna, pizzeria a aperitiv bar, velký vnitřní bazén s ohřívanou termální vodou, whirlpool, finská sauna, fitness a centrum thajských masáží. Parkoviště před hotelem.
Lyžování
v centru Bledu je při dobrých klimatických podmínkách v provozu lyžařské středisko Straža s umělým zasněžováním a možností nočního lyžování. Středisko Triglav, ráj běžkařů a biatlonistů, je vzdálené 20 km. Další lyžařská centra jako Krajnska Gora, Vogel, Kobla nebo Krvavec jsou navzájem (i s Bledem) propojeny skibusem.
Koupání
krytý hotelový bazén. Wellness centrum Živa v hotelu Golf - 200 m. V létě možnost koupání v jezeře Bled, které je v severovýchodní části napájeno i termálními prameny, proto jeho teplota dosahuje až 26°C.
Speciální nabídka
Vstup do hotelového bazénu ZDARMA 1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA v pokoji. WiFi internet ZDARMA.
Doprava
vlastní vzdálenost z Brna 510 km, z Prahy 610 km
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu v období 14.4.-20.10.17 3 noci, v ostatním období 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 1,30 €/os/noc a registrační poplatek 1 €/os pobyt. Dětská cena na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Bazén v hotelu Park uzavřen 6.3.-9.3.217. Bazény ve wellness centru Živa uzavřeny 3.4.-13.4.2017.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, možnost přistýlky, hygienické zařízení, fén, kabelová TV, WiFi internet, trezor, telefon, minibar. Část pokojů s výhledem na jezero má navíc trezor a klimatizaci., Stravování: polopenze formou švédského stolu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK