Vyhledávání zájezdu
Panorama - Česká republika - Jižní Morava - Lázně Blansko


Panorama

Počet termínů:

58 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Wellness Hotel Panorama
Kategorie hotelu: ****
Ubytování
Dvou- a třílůžkové pokoje Classic New se sprchou a WC, LED TV, lednička, WiFi, telefon. Třílůžkové s balkonem. Dvoulůžkový pokoj Superior se sprchou a WC, LED TV, WiFi, lednice, trezor, telefon, balkon.
Na vyžádání - přistýlka, dětská postýlka (za popl.).
Poloha
"lázně pro dospělé a ráj pro děti" je rodinný wellness hotel Panorama, v krásném přírodním prostředí nad městem Blanskem, cca 3 km od centra města, v zalesněné městské části Češkovice. Je ideálním místem pro turistiku a cyklotutistiku v Moravském krasu i okolí, vhodný pro rodiny s dětmi i seniory.
Středisko
Blansko - Češkovice
Vybavení
moderní klimatizovaná restaurace , unikátní "Nebeská terasa", výtah, dětský koutek, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, travnaté hřiště, uložení vlastních kol zdarma, kvalitní Wi-Fi zdarma, místnost pro maminky (přebalování, mikrovlnná trouba, konvice). Hotel má wellness centrum, kde je bazén se slanou vodou (31 stupňů Celsia) a protiproudovým plaváním, whirlopool s perličkovou koupelí a hydromasáží, bylinná parní sauna s možností solné inhalace, infrasauna, finská sauna, Kneippova koupel a solární louka. Balneoprocedury v širokém spektru od klasických aroma masáží, zábalů a voňavých procedur, po thalassoterapii, lávové kameny. Hotel je rájem pro děti – dětský koutek, hračky, houpačky, kolotoč, pískoviště, zookoutek s oslí rodinkou a jinými zvířaty. Projížďky na koni možné přímo v hotelu, kde je i malá venkovní jízdárna. Po celé letní prázdniny je v ceně pro děti animační program (za každého počasí a pod vedením zkušených animátorů).
Stravování
Snídaně - formou bufetového stolu, večeře bufet nebo z více variant. Možnost předem objednat vegetariánskou stravu a bezlepkovou nebo jinou dietu.
Informace
Parkování u hotelu bez poplatku

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...