Vyhledávání zájezdu
Panorama Hotel Fontanella - Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Skirama Dolomiti - Madonna di Campiglio

Panorama Hotel Fontanella

Itálie » Jižní Tyrolsko - Trentino » Skirama Dolomiti » Madonna di Campiglio

, Hotel starstarstar

LM


Panorama Hotel Fontanella

Počet termínů:

5 termínů / 5 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Panorama hotel Fontanella - 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně
Popis
Popis:
Perla Dolomit - lyžovačka ve středisku Madonna di Campiglio
5denní lyžařský balíček do oblíbeného střediska Madonna di CampiglioGarance sněhu!*
2 noci v krásném hotelu Panorama hotel Fontanella
K dispozici pokoje se soukromou vířivkouProstorné a kompletně zrekonstruované pokojeWiFi k dispozici zdarma ve společenských prostorechDechberoucí výhledy na Dolomiti di Brenta a na ledovec Adamello
Strava formou polopenze
V ceně skipas na 3 dny pro oblast Madonna di Campiglio - 60 km sjezdovek
Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst
Nejznámější italské lyžařské středisko - Madonna di Campiglio

Moderní lyžařský areál Madonna di Campiglio je jedním z nejstarších a nejznámějších lyžařských areálů v Alpách. Rozprostírá se v nadmořské výšce 1 550 – 2 580 m n. m. mezi Brentskými Dolomity a masivem Adamello-Presanella. Je spojen se středisky Pinzolo, Marilleva a Folgarida, což vytváří lyžařský resort s takovým systémem vleků a lanovek, kde je možné si na 1 skipas užít více než 150 km sjezdovek. V tomto zájezdu je v ceně ale jen část Madonna di Campiglio - 60 km sjezdovek.
Zkušení lyžaři by rozhodně neměli vynechat sjezdovku DoloMitica, která se stala jednou z nejoblíbenějších. Na své si samozřejmě přijdou i ostatní lyžaři: nacházejí se zde sjezdovky i pro začátečníky a děti. Dále je k dispozici 5 snowparků s vyhlášeným Ursus snowparkem, dětské koutky ve vysoké nadmořské výšce, běžecké tratě v Madonně di Campiglio (22 km) a v Carisolu (5 km s nočním osvětlením), horské chaty a luxusní restaurace, které poskytují prostory pro odpočinek. V Madonně di Campiglio lze vyzkoušet jako na jediném místě v Trentinu závodní trať „3Tre“, kde se pořádají Světové poháry ve sjezdovém lyžování.

*Garance sněhu - pokud bude ve středisku Madonna di Campiglio otevřeno méně, než 40 % z celkového počtu sjezdovek, mají klienti k dispozici také sjezdovky ve střediscích Marilleva, Folgarida a Pinzolo.


Panorama hotel Fontanella***

Rodinný hotel Fontanella se nachází v přírodní parku Adamello-Brenta ve výšce 1500 m.n.m. zhruba 2,5 km od lanovky Express Spinale a 2,8 km od centra Madonny. Byl prvním hotelem, který dostal v oblasti Madonna di Campiglio certifikát ekologického hotelu. Kompletní rekonstrukce proběhla v roce 2011 dle ekologicky udržitelných zásad, s cílem uspokojit veškeré potřeba a přání klientů, kteří milují lyžování, přírodu a horské dovolené. Hotel je vhodný pro ty, kteří si chtějí užít poklidnou dovolenou, jelikož se nachází mimo město, hotelovým shuttle busem či skibusem budete ale u lanovky za 5 - 10 minut.

Mezi vybavení hotelu patří panoramatická terasa, dětský koutek, společenská místnost s TV, výtah, parkoviště, shuttle bus, vyhřívaná úschovna lyží a lyžáků, internet point, WiFi ve společenských prostorech k dispozici, služba praní - za poplatek, bar, restaurace s výhledem na hory.

Ubytováni budete v krásných pokojích pro 2 - 6 osob. Pokoje jsou velké a pohodlné, vhodné pro rodiny s dětmi i pro páry. Všechny jsou v jiném stylu, ale mají velké koupelny a všechny jsou i s balkonem (některé s překrásným výhledem). Mezi vybavení pokojů patří koupelna s fénem, TV, elektrický trezor i na notebooky do velikosti 17 a topení.

K dispozici jsou pokoje těchto typů:

Alpine Hut - dvoulůžkové pokoje o rozměru 17 - 18 m2, koupelna 6 m2.

Dolomia - pokoje tohoto typu jsou dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek. Jsou z jedlového dřeva a mají 16 - 23 m2, koupelna o rozměru 4 - 5 m2.

Romantica - dvoulůžkové pokoje vybavené nábytkem z masivního dřeva v klasickém stylu jsou pro 2 osoby. Jak napovídá název, tyto pokoje jsou vhodné pro páry, jelikož jsou vybavené jacuzzi pro 2 osoby s výhledem na hvězdy (pokoje jsou umístěny v panoramatické věži hotelu). Pokoj má rozměr 21 m2 a koupelna 5 m2.

Specchio d'Acqua - tyto pokoje jsou pro 2 - 6 osob a jsou umístěny ve 3. patře hotelu. Všechny tyto pokoje mají podkrovní pokoj, kde jsou umístěny přistýlky (nejedná se o patrové postele) - ideální pokoj pro rodiny s dětmi či menší skupinky přátel. K dispozici jsou 3 pokoje pro 4 osoby - ideální pro 2 dospělé a 2 děti do 15ti let (nižší podkrovní pokoj), 1x pokoj pro 2+3 osoby - dvoulůžková postel a v podkrovním pokoji 3 přistýlky, 1x pokoj pro 2+4 osoby, dvoulůžkový postel a v podkrovním pokoji 4 přistýlky - tento pokoj má 2 koupelny a 50 m2.

Stravování probíhá formou polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované - pevně stanovené menu. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně.


Důležité informace


Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.


Dopravní a obecné informace:

MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ

Základní trasa: Brno (17.30 hod.), Velké Meziříčí (18.15 hod.), Jihlava (18.45 hod.), Humpolec (19.00 hod.), Praha (20.30 hod.), Beroun (21.10 hod.), Plzeň (22.00 hod.), Rozvadov (22.50 hod.)


Důležitá upozornění:
Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. Ve výjimečných případech je nutné přestoupit do jiného autobusu v Brně. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.
Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

CHECK IN/CHECK OUT: ve většině případů se klienti převlékají do lyžařského oblečení přímo v autobusu nebo na parkovišti, příp. na toaletách. K převlékání a k úschově zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží pouze u některých hotelů společenská místnost. Ubytování v hotelu (check-in) je umožněno standardně nejdříve od 15.00 hodin (po lyžování). Vystěhování z pokojů (check-out) je obvykle do 09.00 hodin.

MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.

INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč. Každé zavazadlo bude vybaveno identifikačním náramkem, který obdržíte od pana řidiče před uložením zavazadel do zavazadlového prostoru. Na základě tohoto náramku Vám bude následně zavazadlo také vydáno v cílové destinaci.


GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...