Palace Zvon, Česká republika, Západočeské lázně, Mariánské Lázně, 17.10.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 107655181


Palace Zvon

Termín:

17.10.2017 - 19.10.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 960 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Spa Hotel PALACE ZVON
Poloha
secesní hotel z 19. století leží v samém centru Mariánských Lázní, přímo naproti kolonádě a Zpívající fontáně. Současná podoba hotelového komplexu vznikla sloučením hotelů Palace a Zvon.
Koupání
Krytý hotelový bazén. Přírodní koupaliště v Mariánských Lázních.
Vybavení
restaurace Palace s letní terasou, Zvon a Ludvík XIV, kavárna Opera, wellness & spa centrum: bazén s protiproudem, římské lázně se saunou, parní lázní a infrasaunu.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 2x, 3x, 4x, 5x 6x nebo 7x ubytování se snídaní. Bez procedur. Dny relaxace: 2x ubytování, 2x polopenze, 1x uvítací drink (čerpání u první večeře),1x magneziová koupel se zábalem (15+15 min). Wellness balíček: 3x ubytování, 3x polopenze, 1x uvítací drink (čerpání u první večeře),1x částečná aroma masáž (20 min), 1x aroma koupel (15 min), 1x voskový zábal (20 min), 1x parafínový zábal rukou (20 min). Romantika v Mariánských Lázních: 4x ubytování, 4x polopenze (z toho 1x romantická večeře při svíčkách s lahví sektu), 1x uvítací drink (čerpání u první večeře). Wellness pro ženu: 1x koupel a částečný zábal Kleopatra (15+20 min), 1x parafínový zábal (20 min), 1x částečná aroma masáž smetanovým krémem (20 min). Wellness pro muže: 1x koupel s vůní whisky (15 min), 1x částečný zábal whisky olejem (20 min), 1x parafínový zábal rukou (20 min), 1x částečná aroma masáž s whisky olejem (20 min). Balzám pro tělo i duši: 5x ubytování, 5x polopenze, 1x uvítací drink (čerpání u první večeře), 1x káva se zákuskem v restaurace Palace či kavárně Opera, 1x láhev červeného vína na pokoji, 1x perličková koupel s bylinkami (15 min), 1x částečný voskový zábal s ajurdvéskými bylinami (20 min), 1x částečná klasická masáž (20 min), 1x suchý plynový zábal (30 min), 1x vstup do infrasauny (30 min).
Mariánskolázeňská kúra: 7x ubytování, 7x polopenze, 1x uvítací (čerpání u první večeře), lékařská vstupní prohlídka, na základě lékařského vyšetření 2 procedury denně (od pondělí do pátku). Komplexní spa pobyt: 7x ubytování, 7x plná penze, 1x uvítací (čerpání u první večeře), lékařská vstupní prohlídka, na základě lékařského vyšetření 3 procedury denně (od pondělí do pátku).
Speciální nabídka
Volný vstup do bazénu s protiproudem denně od 9:00 do 11:30 a od 12:30 do 21:00 hod. Zapůjčení županu (pro dospělé osoby). WiFi internet ZDARMA.
Doprava
vlastní
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Děti do 17,99 let nemají v pobytech zahrnuty procedury. Minimální délka pobytu rekreačního pobytu: 23.12.-26.12.16 3 noci, 29.12.-3.1.17 4 noci, v ostatních termínech 2 noci. Možný pobyt se psy. Hotel nemá vlastní parkoviště. Parkování je možné v hlídaném parkovacím domě za hotelem (poplatek cca 100 Kč/den).
Vánoční a silvestrovský Rekreační pobyt se snídaní zahrnují slavnostní štědrovečerní/silvestrovskou večeři.
Cena zahrnuje
Ubytování:, Superior pokoje: 1 a 2-lůžkové pokoje, velikost pokoje 20 - 25 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet, župan k dispozici., De Luxe pokoje: 2-lůžkové pokoje, velikost pokoje 20 - 25 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet, balkon s výhledem na kolonádu, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, 2x minerální voda při příjezdu zdarma, župan a pantofle k dispozici., Suite pokoje: prostorné 2-lůžkové pokoje s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, možnost 1 přistýlky, velikost pokoje 32 - 35 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet, balkon s výhledem na kolonádu, kávovar Espresso + čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, 2x minerální voda při příjezdu zdarma, župan a pantofle k dispozici., Family pokoje: prostorné pokoje se 2 oddělenými ložnicemi a obývacím pokojem, velikost pokoje 70 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, minibar, WiFi internet, balkon s výhledem na kolonádu, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí, 4x minerální voda při příjezdu zdarma, župan (pro dospělé) k dispozici. Vhodné pro 2 dospělé a 2 děti do 11,99 let., Stravování:, snídaně, polopenze nebo plná penze (dle zvoleného typu pobytu). (Snídaně a večeře formou švédského stolu, obědy servírované).
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK