Vyhledávání zájezdu
Osvětim a Krakov - Polsko

Osvětim a Krakov

Polsko

Poznávací,Osvětim a Krakov

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Program: odjezd v brzkých ranních hodinách, příjezd do Osvětimi, cca 3,5 hodinová prohlídka rozsáhlého areálu Auschwitz a Birkenau s místním průvodcem (český výklad nebo překlad do češtiny), prohlídka autentických míst koncentračního tábora, odpoledne přejezd do Krakova, dle časových možností možnost prohlídky zámku Wawel a katedrály - místo korunovace polských králů, možnost procházky starým městem „Královskou cestou“ - Kanovnickou ulicí, po hlavním náměstí, návštěva Sukenice - bývalá tržnice se suknem, osobní volno - možnost ochutnat místní speciality či nákupů, zájemci mohou navštívit také židovské město - Synagoga Remuh, Stará synagoga a starý hřbitov, v podvečer odjezd zpět do ČR, příjezd ve večerních hodinách.Cena zahrnuje: dopravu autokarem (WC, klimatizace, bar), služby česky mluvícího průvodce, skupinové vstupné do areálu muzea Auschwitz - Birkenau včetně místního průvodce (český nebo slovenský výklad nebo překlad do češtiny našim průvodcem)Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění 30,- Kč/os./den, povinný poplatek za audio sluchátka do Osvětimi 6,- Zloty (cca 42,- Kč) - platí se na místě, vstupy v KrakověDoporučené kapesné: cca 80,- Zloty
Název
Osvětim a Krakov
Program
Program: dopoledne příjezd do Osvětimi, prohlídka rozsáhlého areálu Auschwitz a Birkenau s místním průvodcem, prohlídka autentických míst koncentračního tábora (cca 3,5hod). Po prohlídce odjezd do Krakova, bývalého hlavního města polského království, které je právem označovaného za srdce Polska. Město ležící na březích řeky Visly je též kolébkou polského státnictví a polské kultury. V Krakově možnost návštěvy zámku Wawel a katedrály – místo korunovace polských králů, dnes se tu nachází ostatky polských králů, vyhlídka na řeku Vislu, poté možnost procházky starým městem „Královskou cestou“ – Kanovnickou ulicí, nejkrásnější ulicí starého Krakova, po hlavním náměstí, návštěva Sukenice – bývalá tržnice se suknem – nejproslulejší v Evropě, Mariánský kostel – uvnitř gotické vitráže a pozdně-gotický vyřezávaný oltář – největší v Evropě, Floriánská brána a Barbakán, osobní volno – možnost ochutnat místní speciality či možnost nákupů, zájemci mohou navštívit také židovské město – Synagoga Remuh, Stará synagoga a starý hřbitov. Po prohlídce odjezd zpět do ČR, návrat ve večerních hodinách.
Pokud jste si sjednali naše pojištění UNIQA, obdržíte jej také v příloze tohoto e-mailu.
Společně s Vámi bude cestovat náš průvodce.
Kontakt na naši horkou NON STOP linku, v případě Vašeho zpoždění nebo případných komplikacích: 00420 604 252 146 !!!
Doporučení
Kapesné doporučujeme:cca 50-60 Zlotých (jinak individuálně). Na vstup do Osvětimi si připravte 5 zlotek (nebo 35 Kč) na sluchadla - průvodce je od Vás vybere předem v buse. Doporučujeme pohodlnou obuv a vhodné teplé oblečení !

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.