Vyhledávání zájezdu
Ostrov Taiwan - jiná Čína - Tchaj-wan

Ostrov Taiwan - jiná Čína

Tchaj-wan

, HotelOstrov Taiwan - jiná Čína

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis
„Čínská republika na ostrově Taiwan“, dřívější Formosa (Krásný ostrov) s nekomunistickým politickým systémem, po válce separovaná od obří kontinentální matky. Úchvatné pohledy na téměř čtyřtisícové vrcholky hor prorážející moře mraků, vodopády halící se v mlze, kaňon s mramorovými útesy (jeden ze „sedmi zázraků Asie“), sopečná a krasová pohoří, jezera, termální prameny, letoviska a pláže teplého Pacifiku i vibrující metropole Taipei.
Program
PROGRAM ZÁJEZDU:


1.-3.den: Praha - Taipei - N.P. Taroko.
Let na Taiwan. Vlakem podél východního pobřeží do N.P. Taroko - největší turistické atrakce ostrova, řazeného mezi „sedm zázraků Asie“: pěší výlety v kaňonu řeky s impozantními mramorovými útesy. Vodopády, deštné lesy se subtropickým rostlinstvem.


4.-6.den: N.P. Taroko - N.P. Jušan - Ališan.
Napříč Taiwanem z východní na jihozápadní stranu hor. Adrenalinový přejezd přes vysokohorský průsmyk (ve výšce 3200 m, a to pouhých cca 20 km od moře), dech beroucí jízda serpentinami nad propastmi. Jezero Slunce a Měsíce. N.P. Jušan s Nefritovou horou (3952 m) - nejvyšším vrcholem Východní Asie. Palmové háje a čajové plantáže. Horské letovisko Ališan. Úžasné horské scenérie při východu slunce za Nefritovou horou. Pěší výlet kolem obrovských tisíciletých cypřišů.


7.-8.den: N.P. Kenting.
Pod obratník Raka na jih Taiwanu.
Odpočinek na riviéře v nejznámějším přímořském letovisku
- Kentingu: koupání v tropickém moři, možnosti potápění (korálové útesy) a vodních sportů. Nejjižnější cíp Taiwanu - mys Oluanpi s majákem, kde se mísí vody Jihočínského moře a Tichého oceánu. Hengčuen Ocean Park s největším akváriem v jihovýchodní Asii se žraloky velrybími.


9.-12.den: N.P. Kenting - Taipei - Praha.
Taiwanským „šinkansenem“ s rychlostmi nad 300 km/h z Kaohsiungu zpět na sever ostrova. Hlavní město: Taipei 101, mezi lety 2004-2007 nejvyšší budova světa (508 m) i s nejrychlejším výtahem, vyhlídka na město z 382 m. Jedinečné Národní palácové muzeum s největší sbírkou čínského umění na světě, Svatyně Mučedníků a Čankajškovo mauzoleum, taoistický Lungšan a další chrámy. Vzrušující noční trhy s ochutnávkou exotických pokrmů. Relaxační výlet do lázní Peitou: Pekelné údolí, koupání v termálech, masáže. Návrat domů.Pozn.
Trasu 89 lze spojit se zájezdem 902 (Mikronésie).
Bližší informace v CK, popř. na www.nomad.cz.Délka tras:
letadlem 22 000 km, po zemi 1600 km, pěšky
3x 5-10 km (volitelně)


Počasí:
vzduch 22-29 °C (v horách chladno), voda 25-28 °C


Nástupní místo:
Praha
Termín (891): 4.11. - 15.11. 2017


cena v Kč: 58 890,-
V ceně je:
Doprava. Ubytování a snídaně. Český průvodce,
místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění,
informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Taipei
a zpět včetně tax a poplatků. Po trase veřejná (vlaky - včetně superexpresu z Kaohsiungu do Taipei, metro, autobusy) a nájemní (auta či minibusy, taxi). Ubytování: Hotely, motely a penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací. 1-lůžkový pokoj za příplatek 7400 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.


Možnost spojení trasy 89 a trasy 88 (Okinawa) do zájezdu 882 v termínu 27.10. - 15.11. 2017, cena v Kč: 99 990,-. V ceně je i přelet Okinawa - Taiwan.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.