Vyhledávání zájezdu
Okruh Venezuelou - Venezuela

Okruh Venezuelou

Venezuela

, ProgramOkruh Venezuelou

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis zájezdu

Program zájezdu:

1. den PRAHA - CARACAS
Odlet z Prahy, přílet do Caracasu. Transfer z letiště do hotelu, ubytování. Nocleh.

2. den LOS ROQUES
Odlet z Caracasu na souostroví Los Roques. Souostroví 55 malých korálových ostrůvků s krásnými plážemi s bílým pískem a křišťálově čistou vodou leží v karibské oblasti asi 170 km severně od Caracasu a bylo v roce 1972 prohlášeno národním parkem, který je největším v Karibiku. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Následuje odpolední plavba katamaránem, oběd a možnost šnorchlování v tomto pestrobarevném ráji korálů, návrat do hotelu, večeře, nocleh.

3. den LOS ROQUES
Dopoledne plavba katamaránem po souostroví Los Roques. Oběd na katamaránu. Korálové útesy a tisíce barevných tropických ryb nabízejí ideální podmínky pro šnorchlování a potápění. Večeře. Nocleh.

4. den LOS ROQUES - MATURÍN
Transfer z hotelu na letiště, odlet z Los Roques do Maturínu.

4. den MATURÍN - ORINOCO
Transfer z letiště do přístavu Boca de Uracoa k řece Rio Morichal Largo, nalodění a plavba lodí do místa ubytování. Oběd. Následně výlet lodí, během kterého uvidíte kromě úžasné tropické přírody příbytky indiánů kmene Warao, kteří si staví dřevěné příbytky na kůlech. Večeře. Nocleh na břehu řeky Rio Morichal Largo.

5. den ORINOCO
Plavba lodí včetně chytání dravých ryb – piraní. Během této plavby budete moci pozorovat okolní džungli, rozmanitou flóru a faunu. Oběd. V oblasti delty Orinoko se setkáte s neuvěřitelným množstvím botanických a zoologických exemplářů. Odpoledne další projížďka lodí v deltě Orinoka. Večeře. Nocleh.

6. den ORINOCO - PUERTO ORDAZ
Plavba lodí do přístavu Boca de Uracoa, transfer na letiště, cestou přejezd přes řeku Orinoko po novém mostě. Odlet z Puerto Ordaz do Canaimy. Ubytování, oběd. Výlet k peřejím Yuri - nejprve pojedete džípem, potom lodí po řece Carrao a následovat bude procházka džunglí. Možnost koupání v peřejích Yuri. Večeře. Nocleh.

6. den PUERTO ORDAZ - CANAIMA
Výlet k peřejím Yuri - nejprve pojedete džípem, potom lodí po řece Carrao a následovat bude procházka džunglí. Možnost koupání v peřejích Yuri.

7. den CANAIMA - SALTO ANGEL
Odjezd džípy do přístavu Ucaima, lodí po řece Carrao k peřejím Mayupa a dále lodí po řece Churun. Procházka džunglí k patrně nejvyššímu vodopádu světa Salto Angel (979 metrů). O prvenství soutěží s jihoafrickým Tugela Falls. Možnost koupání v řece.

8. den CANAIMA - PUERTO ORDAZ - CARACAS
Projížďka lodí po laguně Canaima, která je obklopena šesti ohromnými vodopády. Stolové hory (tepuis) tvoří doslova „ostrovy“ ohraničené kolmými stěnami. Jen na několik málo z nich lze vystoupit a na většinu dosud nevstoupila lidská noha. Procházka džunglí k vodopádům Sapo. Odlet z Canaimy do Puerta Ordaz, odlet z Puerta Ordaz do Caracasu, ubytování.

9. den CARACAS
Prohlídka venezuelského hlavního města. Prohlédnete si katedrálu, Bolívarovo náměstí, rodný dům Simóna Bolívara, radnici, parky, univerzitu.

10. den CARACAS
Transfer na letiště v Caracasu, odlet do Prahy.

11. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu a letištní poplatky místní přelety a letištní taxy 10x nocleh ve 3* hotelech se snídaní veškeré transfery během okruhu všechny prohlídky a vstupy dle programu služby česky hovořícího průvodce (min. 14 osob)

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

odletovou taxu z Venezuely 35,- USD vstupné do národních parků 60,- USD fakultativní výlety a vstupy spropitné cestovní pojištění

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.