Vyhledávání zájezdu
Okinawa a ostrovy Rjúkjú - Japonsko

Okinawa a ostrovy Rjúkjú

Japonsko

, HotelOkinawa a ostrovy Rjúkjú

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis
Rjúkjú - protáhlé souostroví asi 60 ostrovů, bývalé samostatné království mezi Taiwanem a Kjúšú, „úplně jiné“, tropické Japonsko. Hlavní ostrov Okinawa s nejjižnějším japonským velkoměstem Nahou. Připomínky jedné z nejkrutějších bitev II. světové války, jedna z nejpůsobivějších světových jeskyní. Nejjižnější ostrovní skupina Jaejama s odlehlými ostrůvky Išigaki, Iriomote a Taketomi. Pěší a lodní výlety v porostech džungle a mangrove, vodopády, přírodní termály, korálové útesy a překrásné bílé pláže teplého Filipínského a Východočínského moře.
Program
PROGRAM ZÁJEZDU:


1.-3.den: Praha - Tokio - Išigaki.
Odlet do metropole Japonska. Prohlídka Tokia dle časových možností. Přelet na ostrov Išigaki v jižním Rjúkjú.


4.-6.den: Išigaki, Iriomote, Taketomi.
Išigaki: možnost výletu na glassboatu v Kabira Bay, nejkrásnější zátoce ostrova. Korálové pláže, samurajská rezidence. Rychlolodí na panenský ostrov Iriomote, z 90% porostlý pralesy a obývaný endemickou kočkovitou šelmou jamaneko. Výlet lodí džunglí po řece Urauči k dvěma krásným vodopádům, možnosti potápění a šnorchlování na útesech a mezi mantami či na kajacích divočinou s porosty mangrove. Koupání v tradičních přírodních termálech (rotemburo). Lodí na ostrov Taketomi: tradiční vesnice z období království Rjúkjú, vyhlídka z věže Nagaminoto. Prvotřídní koupání a šnorchlování na všech třech ostrovech.


7.-9.den: Okinawa.
Přelet na Okinawu ve středním Rjúkjú.
Centrum souostroví - Naha: bulvár Kokusai s rušným nočním
životem. Místní folklór včetně pálenky awamori s jedovatým hadem habu na dně láhve. „Zakázané město” Šuri: královský zámek a park, chrámy, hroby, symbol Okinawy - brána Šureimon. Tomigusuku: památník krvavé bitvy v r. 1945, katakomby velitelství, kde 4000 Japonců spáchalo sebevraždu. Jedinečné dvoukilometrové krápníkové jeskyně Gjokusendó pod mořským dnem. Druhé největší akvárium světa.


10.-11.den: Okinawa - Tokio - Praha.
Odlet zpět na Honšú. Prohlídka Tokia dle časových možností. Návrat domů.Pozn.
Trasu 88 lze spojit se zájezdy 845 (Japonsko - Honšú a Kjúšú) nebo 871 (Jižní Kjúšú). Bližší informace v CK, popř. na www.nomad.cz.Délka tras:
letadlem 23 000 km, po zemi 600 km, lodí 100
km, pěšky 3x 5-8 km (volitelně)


Počasí:
vzduch 23-28 °C, voda 25-27 °C


Nástupní místo:
Praha
Termín (881): 27.10. - 6.11. 2017


cena v Kč: 69 990,-
V ceně je:
Doprava. Výlet lodí po řece Urauči a pěší výlet k vodopádu s místním průvodcem. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Tokia a přelety Tokio-Išigaki-Okinawa-Tokio včetně tax a poplatků. Lodě mezi ostrovy Išigaki, Iriomote a Taketomi, po trase veřejnou (autobusy, v Tokiu vlaky, metro) a nájemní (auta či minibusy, taxi). Ubytování: Hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 7600 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.


Možnost spojení trasy 88 a trasy 89 (Taiwan) do zájezdu 882 v termínu 27.10. - 15.11. 2017, cena v Kč: 99 990,-. V ceně je i přelet z Okinawy na Taiwan.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.