Vyhledávání zájezdu
Ochutnávka Jihoafrické republiky - Jihoafrická republika

Ochutnávka Jihoafrické republiky

Jihoafrická republika

Poznávací zájezdy - JAR,Ochutnávka Jihoafrické republiky

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Dle programu

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Cena zahrnuje

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha – Kapské Město – Praha letištní taxy a další poplatky 6 nocí v hotelu ***/**** 6× snídani oběd (D3, D4, D5, D7) večeři (D2, D3, D4, D5) dopravu klimatizovaným autobusem vstupy a aktivity dle programu služby česky mluvícího průvodce

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění spropitné
Příplatky

Fakultativní příplatky

jednolůžkový pokoj 14 000 Kč
Slevy

Dítě 2–12 let v doprovodu 2 dospělých osob 1 200 Kč.

Poznámka
Minimální počet účastníků: 15. Výlety lodí za žraloky a tučňáky jsou výlety do přírody, v případě velké nepřízně počasí je nelze absolvovat a je nabídnut alternativní program.
Okruh

1. DEN

Odlet z Prahy.

2. DEN

Přílet do Kapského Města, transfer do hotelu, ubytování a krátké volno. Následně prohlídka Kapského Města a dojezd na vyhlídku na Stolovou horu lanovkou. Prohlídka mysu Dobré naděje. Večeře na uvítanou.

3. DEN

Celodenní výlet na poloostrov Cape, průjezd exkluzivními čtvrtěmi u zálivu Bantry, Camps a Hout. Plavba lodí k ostrovu Seal a pokračování do národního parku Cape Peninsula. Na pláži Boulders setkání s kolonií tučňáků a námořní vesnička Simon´s Town.

4. DEN

Výlet do oblasti vinic – návštěva historických měst Stellenbosch a Franschhoek, prohlídka včetně typického oběda a ochutnávky vína a sýra.

5. DEN

Přejezd do soukromé rezervace Aquila, ubytování a odpolední vyjížďka na safari.

6. DEN

Brzy ráno vyjížďka za zvěří, následně návrat zpět do Kapského Města, volno na vlastní prohlídku města.

7. DEN

Celodenní výlet za žraloky. Mezi ostrovy Geyser Rock a Dyer je mělká úžina zvaná Žraločí ulička – a toto místo je považováno za nejlepší na světě na ponory v kleci k velkým bílým žralokům. Tito predátoři mají navíc v oblasti díky velkému počtu lachtanů dostatek potravy. Loď vás zaveze do oblasti Gansbaai, která je ideální pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet možnost blízkého setkání s těmito tvory. Potápěčská zkušenost není potřeba.

8. DEN

Transfer na letiště, odlet zpět do ČR.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.