Vyhledávání zájezdu
Nový Zéland: To nejlepší z Jižního ostrova - Nový Zéland

Nový Zéland: To nejlepší z Jižního ostrova

Nový Zéland

, HotelNový Zéland: To nejlepší z Jižního ostrova

Počet termínů:

22 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: NOVÝ ZÉLAND : TO NEJLEPŠÍ Z JIŽNÍHO OSTROVA - 13 DNÍ
Popis
TO NEJLEPŠÍ Z JIŽNÍHO OSTROVA 13 DNÍ / 12 NOCÍ - AUTOMOBILEM PO NOVÉM ZÉLANDU PROGRAM NA MÍRU – BEZ PRŮVODCE, ŘIDIČE = ubytování a auto je zajištěno předem, řídíte sami a jedete dle svých zájmů…
Ubytování
2 osoby: dvoulůžkový pokoj; 4 osoby: dva dvoulůžkové pokoje (jedno společné auto) - hotely 3/2*. Na vyžádání hotely 4/5*.
Program
1. DEN: PŘÍLET – CHRISTCHURCH Přistání v Christchurch, převzetí auta a dle času příletu možnost prohlídky historického města, které je proslulé svými zahradami, parky, kostely, galeriemi a divadelními festivaly. Prohlídka botanické zahrady na břehu řeky Avon. Ubytování a nocleh v hotelu. 2. DEN: CHRISTCHURCH – TWIZEL (330 km) Odjezd na jihozápad přes úrodnou planinu Cantebury, farmářskou vesnici Geraldine a pustou oblast Mount Cook. Kolem jezera Tekapo k jezeru Pukaki, v jehož blízkosti leží městečko Twizel. Ubytování a nocleh v hotelu. 3. DEN: TWIZEL – DUNEDIN (330 km) Odjezd jihovýchodně do města Dunedin na východním pobřeží, které založili přistěhovalci ze Skotska na poloostrově Otago. Městečko je schováno hluboko v zátoce s krásnými plážemi, na okolních kopcích jsou zbytky starých kamenných staveb. Ubytování a nocleh v hotelu. 4. DEN: DUNEDIN Možnost výletu podél poloostrova Otago s návštěvou rezervace Taiaroa Head, kde hnízdí královský albatros, nebo rezervace žlutookých tučňáků. Nocleh v hotelu. 5. DEN: DUNEDIN – TE ANAU (292 km) Odjezd na západ horskou krajinou přes městečko Gore, kde jsou horské řeky plné pstruhů. Dojezd do Te Anau, které leží na okraji NP Fiordland, uvedeném v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví. Nejznámější ze zdejších fjordů je Milford Sound. Ubytování a nocleh v hotelu. 6. DEN: TE ANAU – QUEENSTOWN (170 km) Odjezd severně podél jezera Wakatipu do města Queenstown, možnost vodních sportů na jezeře (jet-ski, rafting), let helikoptérou nebo výlet do buše. Ubytování a nocleh v hotelu. 7. DEN: QUEENSTOWN Pobyt s možností vodních sportů, výletem do buše, lodního výletu po jezeře Wakatipu, relaxace. Nocleh v hotelu. 8. DEN: QUEENSTOWN – FOX GLACIER (404 km) Odjezd severně přes údolí Cardrona, kudy vedla zlatokopecká stezka, a kde jsou dnes horské svahy rájem lyžařů, dále přes městečko Wanaka u stejnojmenného jezera do NP Westland s ledovci Franz Josef a Fox se splazem 14 km dlouhým, trekking k ledovcům. Ubytování a nocleh v hotelu. 9. DEN: FOX GLACIER – HOKITIKA (139 km) Odjezd severně do vesnice Hokitika na západním pobřeží, která byla centrem bohaté zlatokopecké oblasti, dnes známé těžbou a zpracováním nefritu, návštěva muzea. Ubytování a nocleh v hotelu. 10. DEN: HOKITIKA – NELSON (330 km) Odjezd na severní pobřeží ostrova přes NP Abel Tasman, příjezd do slunného města Nelson s krásnou pláží. Ubytování a nocleh v hotelu. 11. DEN: NELSON – BLENHEIM (115 km) Blenheim je vyhlášený mezi milovníky umění, zahrad a jídla a je také centrem vinné oblasti Marlborough. Ubytování a nocleh v hotelu. 12. DEN: BLENHEIM – CHRISTCHURCH (310 km) Návrat do Christchurch po cestě s panoramatickými výhledy na oceán; možná zastávka v Kaikoura, odkud vyplouvají výletní lodě za pozorováním velryb, delfínů atd. Dojezd do hotelu, ubytování a nocleh. 13. DEN: ODLET Odjezd na letiště, vrácení auta, odlet zpět.
Doprava
Letenka Praha – Nový Zéland – Praha/b> Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen. KATEGORIE PŮJČENÉHO AUTA: 2 osoby: kategorie Compact - Toyota Corolla nebo podobné (klimatizace, 5dveří, ruční řazení) 4 osoby: kategorie Full Size - Ford Fusion podobné (klimatizace, 5dveří, automat)
V ceně
- letenka Praha – Nový Zéland – Praha - půjčení auta na 12 dní – vyzvednutí a vrácení na letišti, neomezené kilometry, komplexní pojištění s nulovou spoluúčastí, mapa, místní taxy, GPS - 12x ubytování v daném typu pokoje - místní hotelové taxy
Příplatky
-cestovní pojištění: Cestovní pojištění.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.