Vyhledávání zájezdu
Nový Zéland komfortně - Nový Zéland

Nový Zéland komfortně

Nový Zéland

, Hotel starstarstarNový Zéland komfortně

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Tentokrát jsme pro Vás sestavili krásný poznávací zájezd pro Vaše maximální pohodlí, kdy nemusíte řídit auto, veškerá doprava bude komfortním minibusem nebo letecky a provázeni budete anglickým průvodcem.

Pečlivě sestavený zájezd za krásami Nového Zélandu, navštívíte ta nejznámější místa obou ostrovů, na severním ostrově uvidíte sopky, gejzíry, krásné pláže, vykoupete se v termálních pramenech a přičichnete k Maorské kultuře. Přeprava mezi ostrovy je letecky. Jižní ostrov zase nabídne úžasná jezera obklopená vysokými horami, krásné ledovce, fjordy a zátoky s lachtany. Během pár dnů tak uvidíte ta nejhezčí místa Nového Zélandu.
Ubytování
motel/hotel 3*
Poloha
Auckland, Waitomo, Rotorua, Wai-O-Tapu, Te Puia, Queenstown, Milford Sound, NP Mt. Aspiring
Další informace
Cena musí být potvrzena pro konkrétní termín a může být upravena dle termínu cesty, na základě ceny mezinárodních letenek
Stravování
bez stravy
Doprava
letecky
Program
1. - 2. den
Praha (Vídeň)-Auckland

Mezinárodní let z Prahy či Vídně na Nový Zéland.

3. den
AUCKLAND

Po příletu do největšího města Zélandu, Aucklandu, Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v centru města. Možná krátká individuální prohlídka centra města Auckland. Poté následuje odpočinek a aklimatizace po náročné cestě. Nocleh v hotelu.

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce této oblasti, města.

4. den
AUCKLAND A OKOLÍ

Dnes máte celý den k prozkoumání největšího města Nového Zélandu a případně jeho okolí. Dáme vám tipy na pěkné výlety, můžete si zajít na největší vež ve městě se skvělou vyhlídkou, udělat si výlet lodí, v sezóně výlet lodí na velryby a další. Nocleh v hotelu v centru Aucklandu.

5. den
AUCKLAND - WAITOMO - ROTORUA

Ráno vyrážíme minibusem z Aucklandu do oblasti Waitomo Caves. K výletu zajištěn anglický průvodce, jež Vás odpoledne provede touto oblastí, která je známá svým rozsáhlým komplexem jeskyní a podvodních tunelů. Jednou z hlavních atrakcí jsou svítící červi v některých jeskyních. Následuje krátký přejezd do jedné z nejznámějších oblastí severního ostrova, města Rotorua. Nocleh v hotelu v Rotorua. Návštěva jeskyně se svítícími červy v ceně.

6. den
ROTORUA

Individuální prohlídka města Rotorua, která je také centrem pro adrenalinové sporty, rafting, bungee jumping nebo jízdu na koních. Večer máte možnost navštívit termální bazény.

Za příplatek prohlídka města s průvodcem

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce této oblasti, města.

7. den
ROTORUA - WAI-O-TAPU - MAORI VILLAGE

Šestý den nás čeká návštěva nejkrásnějších geotermických parků s bublajícím bahnem a gejzíry jako Wai-O-Tapu a další. Odpoledne strávíme krásnou zastávkou v Maori Village. Čeká nás maurská kultura, tradice a typické vesničky. V celodenním výletu je zahrnut i anglický průvodce. Nocleh zpět v hotelu v Rotorua.

8. den
PŘELET DO QUEENSTOWNU

Transfer na letiště, zajištěn přelet do Queenstownu. Po příletu následuje odpočinek a ubytování v hotelu. Queenstown je považován za nejhezčí město jižního ostrova, které je centrem turistického dění Nového Zélandu. Nocleh v hotelu.

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce této oblasti, města.

9. den
QUEENSTOWN

Dnes Vás čeká individuální prohlídka Queenstown, můžete se např. lanovkou podívat na krásnou vyhlídku nad městem. Možnosti mnoha aktivit, kterých se zde nabízí velký počet. Městečko leží v krásné přírodě u jezera, sevřeno horami a kaňony. V zimě se stává Queenstown lyžařským centrem. Nocleh hotelu.

Možnost pronájmu auta

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce této oblasti, města.

10. den
MILFORD SOUND

Ráno Vás vyzvedne anglický průvodce pro celodenní výlet, pojedete k jezeru a vesničce Te Anau, odkud pokračujete do země fjordů až k vyhlášenému místu zvanému Milford Sound, které je podle mnohých nejhezčím místem Nového Zélandu. Čeká Vás projížďka na lodi mezi fjordy, kolem uvidíte tuleně a vodopády. Poté návrat zpět do Queestownu a nocleh v hotelu. Projížďka lodí na Milford Sound je v ceně.

11. den
QUEENSTOWN - typická farma

Tento den nás čeká poznání typické novozélandské farmy. Přepravíte se historickým parníkem s živou hudbou a minimuzeem historických parníků přes jezero Wakatipu na farmu, kde si dáte typický ranní čaj a vydáte se poznat tradiční život na farmě tak, jak ho znají Novozélanďané. Budete přítomni nahánění ovcí psy, naučíte se jak ovce stříhat a rovněž jak zpracovávat vlnu. Po celou dobu můžete obdivovat nádhernou okolní krajinu. Pak se nalodíte zpět. Nocleh v Queenstownu.

12. den
QUEENSTOWN - AUCKLAND

Volné dopoledne v Queenstownu. Odpoledne transfer na letiště a let do Aucklandu. V Aucklandu volný bytek dne k relaxaci a odpočinku před cestou domů. Nocleh v hotelu.

13. den
AUCKLAND ODLET DO EVROPY

Dnes Vás odvezeme transferem na letiště dle času Vašeho odletu, následuje mezinárodní let zpět do Evropy.

14. den
PŘÍLET DOMŮ

Přílet zpět do Prahy a konec programu.
Cena zahrnuje
mezinárodní zpáteční letenka včetně poplatků * všechny lokální lety dle programu * veškeré noclehy v 3*-3,5* hotelech nebo motelech dle programu * služby anglického delegáta na výletech po Zélandu * všechny výlety a vstupy dle programu * kompletní plán cesty, podrobné informace a vyznačení nejlepších míst * všechny transfery z letiště do hotelu a zpět * pojištění CK proti úpadku

Cena za osobu, za předpokladu dvou osob sdílející dvoulůžkový pokoj.
Cena nezahrnuje
* osobní pojištění
* stravování
* služby neuvedené v programu

Samostatně cestující osoba (pokud nebude sdílet pokoj), příplatek: 13.990 Kč
Možnost zajištění 4* hotelů za příplatek- kontaktujte nás pro podrobnosti
Fakultativní výlety:
Jet boat - adrenalinová jízda v kaňonech - Queenstown, cena: 1.990 Kc
Rafting s největším vodopádem - Rotorua, řeka Kaituna, cena: 1.990 Kč
Vyhlídkový let nad sopkami, severní ostrov, cena: 3.590 Kč(letadlem) a 5.990 Kč (helikoptérou)
Krásy Rotorui- Maorská kultura Te Puia, prohlídka filmové vesničky Pán Prstenů, cena: 4.590 Kc

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.