No name studia Paralia a Olympic beach, Řecko, Řecko pevnina, Olympská riviéra, Paralia, 23.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 122376456

No name studia Paralia a Olympic beach

Řecko » Řecko pevnina » Olympská riviéra » Paralia

Paralia + Olympic beach, StudiaNo name studia Paralia a Olympic beach

Termín:

23.6.2018 - 30.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 390 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: 2018 ŘECKO-Paralia a Olympic beach - studia no name
Popis
Letovisko Paralia a Olympic beach leží cca 70 km jižně od Thessalonik. Písečné pláže, postupný vstup do moře. Má spoustu kavárniček, restaurací, taveren, diskoték a obchůdků všeho druhu. Ubytování ve studiích cca 200-250 m od moře,soc.zařízením, kuchyňkou a balkonem.
Studia NO NAME pro 2-4 osoby
Dobrá výchozí pozice pro uskutečnění fakultativních výletů do Athén. Meteora, Olymp aj.
Ubytování
STUDIA no name leží 50 - 400 m od písečné pláže. V nabídce jsou 2-4 lůžková studia s vlastním soc. zařízením, kuchyňským koutem a balkonem, některé s bazénem.
Strava
Možnost přikoupení snídaní, večeří nebo polopenze.
Zájezd zahrnuje
7x ubytování, služby CK, povinné pojištění CK, ve smyslu příslušných ustanovení zákona č. 159/99 Sb., Termín pobytu a počet nocí si můžete zvolit dle, Vašeho přání !!! (min. 7 nocí)
Zájezd nezahrnuje
večeře/os./den (270 CZK), (je možné objednat libovolný počet večeří), cestovní pojistění, příplatek za jednu osobu ve studiu (1/1) 400.- Kč/noc, Sleva 3. osoba ve třílůžkovém pokoji 4. osoba ve čtyřůžkovém studiu, Dětské slevy platí v doprovodu dvou plně platících dospělých osob (t.j. na 3. eventuelně 4. lůžku na pokoji)., Pobytová taxa:, Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či majitele ubytování., Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:, * 0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií, * 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely, * 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
Výlety
orientační ceny:, Olymp, Pirátská plavba, Řecký večer, Waterland, Delfy, Atheny, Kláštery Meteora, Skiathos, u fakultativních výletů jsou poskytovány slevy dětem do 10 let, ceny jsou orientační - výlety se platí v Euro na místě nebo v přepočtu na Kč v CK
Pořadatelem tohoto zájezdu je LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., IČ 47903678.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK