Vyhledávání zájezdu
No name Pelješac - ubytování v soukromí Orebić - zona I. - Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Pelješac - Orebič

No name Pelješac - ubytování v soukromí Orebić - zona I.

Chorvatsko » Jižní Dalmácie » Pelješac » Orebič

Orebić, Apartmány

FM


No name Pelješac - ubytování v soukromí Orebić - zona I.

Počet termínů:

25 termínů / 0 Last minute / 25 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Korcula - transparent 20°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Orebić
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Nabízíme Vám ubytování v apartmánech typu MONO, BILO, TRILO, QUADRI a PENTA pro 2-8 osob, některé s možností jedné přistýlky. Apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
Poloha
Apartmány ("no name") jsou rozmístěné v různých domech v letovisku Orebić a jeho okolí, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Nacházejí se ve vzdálenosti asi do 350 m od moře. Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova – Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.
Sport
V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Belllevue), taneční terasa, restaurace a konoby.
Kapacita
2-lůžkový apartmán: 10 8-lůžkový apartmán: 5
4-lůžkový apartmán: 8 Přistýlka: 10
6-lůžkový apartmán: 5
Celkem osob: 132
Info
check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Vybavení
Standardně zařízené apartmány, možnost parkování.
Stravování
Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.
Pláž
Oblázková: ve vzdálenosti asi do 350 m od apartmánů. Pozvolný přístup do moře.
Info moře
asi do 350 m od apartmánů
Moře
asi 350
Centrum
asi 450
Další
AKCE 7=6: vztahuje se na termíny 5.5.-16.6.2018 a 8.9.-6.10.2018
Speciální
20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, pobytová taxa, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, autobusová doprava tam i zpět, ložní prádlo, pobytová taxa, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 2
Jednotka 1A
Obsazenost 2 osoby, typ studio, jedna místnost se dvěmi lůžky nebo francouzským lůžkem a kuch. koutem, jídelní stůl, soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 2
BILO 2
Jednotka 2A
Obsazenost 2 osoby, jedna ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 3
BILO 4
Jednotka 3A
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice a samostatná jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 4
TRILO 4
Jednotka 4A
Obsazenost 4 osoby, dvě ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 5
TRILO 6
Jednotka 5A
Obsazenost 6 osob, dvě dvoulůžkové ložnice a jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 1-2x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 6
QUADRI 6
Jednotka 6A
Obsazenost 6 osob, tři dvoulůžkové ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), 2x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 7
QUADRI 8
Jednotka 7A
Obsazenost 8 osob, tři dvoulůžkové ložnice a jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 2-3x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
Info jednotka 8
PENTA 8
Jednotka 8A
Obsazenost 8 osob, čtyři dvoulůžkové ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), 2-3x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.