Vyhledávání zájezdu
Nizozemské království - Nizozemsko

Nizozemské království

Nizozemsko

, Program

LM


Nizozemské království

Počet termínů:

2 termíny / 2 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Popis:
Nizozemské království
5denní poznávací zájezd do Nizozemska
Den Haag, Rotterdam, Delft, Naarden, Zaanse Schans, Amsterdam
V ceně doprava autobusem, 2 noci v hotelu se snídaní a služby průvodce
Nástupní místa bez příplatku: Praha a Ústí nad Labem
Nejnavštěvovanější místa Nizozemského království!

Navštivte s námi zemi tulipánů, větrných mlýnu, dřeváků a sýrů. Den Haag je sídlem panovníka, parlamentu a vlády. Rotterdam, druhé největší město v zemi, známé především svým přístavem a také jako rodiště významného filozofa Erasma Rotterdamského. Město Delft proslulo především díky architektuře a modře zdobenou keramikou. Dále budete mít příležitost navštívit hrob Jana Amose Komenského v Naardenu, restaurovanou historickou vesnici Zaanse Schanz a kosmopolitní město Amsterdam.


Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v podvečerních hodinách dle nástupních míst.
2. den: Příjezd do města Den Haag, sídla královských budov a velvyslanectví. Prohlídka centra s průvodcem, během níž uvidíte např. centrum vládní moci Binnenhof, galerii vlámského malířství Mauritshuis a muzeum mučení Gevangenenpoort. Ze sakrálních staveb uvidíte např. kostel Grote Kerk. Po prohlídce se přesuneme do parku Madurodam, ve kterém se nachází miniaturní verze budov z celého Nizozemska, včetně letiště Schiphol, Amsterdamu a větrných mlýnů. Na závěr přesun do přístavní čtvrti Scheveningen s dlouhou pláží a příjemnými kavárnami a restauracemi. Večer odjezd na ubytování.
3. den: Po snídani dopolední návštěva centra Rotterdamu. Prohlídka moderní části města. Návštěva věže Euromast, která nabízí velmi atraktivní panoramatický výhled na město a přístav. Odpoledne návštěva Delft, města zrodu delftské malířské školy. Společná prohlídka historického centra, především chrámu Oude Kerk s hrobem Jana Vermera, chrám Nieuwe Kerk a velmi cenná historická budova radnice. Poté přejezd do města Naarden. Prohlídka města a známé vodní pevnosti, dále návštěva kostela, ve kterém se nachází hrob Jana Amose Komenského. Přejezd na ubytování.
4. den: dopoledne návštěva skanzenu Zaanse Schanz, kde je možné vidět výrobu sýrů a dřeváků. V poledne přejezd do Amsterdamu. Prohlídka centra města, Oude Kerk - Starý kostel - nejstarší městský kostel, přesun na náměstí Dam, poté návštěva květinového trhu, následně přesun na Rembrants – plein, kde se nachází Muzeum „Rembrandtův dům“, odsud pak na Muzeum plein, kde se nachází například Státní muzeum, Muzeum Vincenta Van Gogha, brusírna diamantů apod. Odtud pokračuje skupina k Muzeu Anny Frankové. Prohlídka města bude zakončena plavbou po kanálech. Poté odjezd zpět do ČR.
5. den: příjezd do ČR v odpoledních hodinách.


Důležité informace o zájezdu

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místa (Brno, Velké Meziříčí, Jihlava), příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, cestovní pojištění, vstupy do jednotlivých památek, případnou city taxu max. 3 €/os./noc - platí se na místě, poplatek za místní dopravu.
Doporučené kapesné: min. 100 €
Orientační ceny vstupného: Den Haag - park Medurodam 14,50 €, galerie Mauritshuis 14 €; Rotterdam - věž Euromast 10 €, Zaanse Schanz - vstup do některých mlýnů a muzeí cca 3 €, Amsterdam - Rijksmuseum cca 15 €, Van Gogh 15 €, Stedelijk Museum 15 €, Heineken experience 16 €, Muzeum Madame Tussauds, večerní plavba 13 €.
Změna programu vyhrazena.
Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.


Nástupní místa a orientační časy odjezdů

Brno (17.00 Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31-34) – s příplatkem 300 Kč
Jihlava (18:15 z parkoviště u Billy, třída Legionářů) - s příplatkem 200 Kč
Praha (20:00 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) - bez příplatku
Ústí nad Labem (21:15 u zimního stadionu) - bez příplatku


GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.