Vyhledávání zájezdu
NIKARAGUA - KOSTARIKA - PANAMA KOMFORTNĚJI - Nikaragua

NIKARAGUA - KOSTARIKA - PANAMA KOMFORTNĚJI

Nikaragua

, HotelNIKARAGUA - KOSTARIKA - PANAMA KOMFORTNĚJI

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Nikaragua - Kostarika - Panama - Koloniální vznešenost
Popis
Skvěle namíchaná skladba programu. Největší středoamerické lahůdky!
Doplňující informace
To nejzajímavější ze tří nevelkých středoamerických zemí v komfortním balení. Mozaika zážitků poskládaná tak, abyste z každé země viděli to „nej". Historii"a ostrovy na největším sladkovodním jezeře Střední Ameriky v Nikaragui. Pacifik i Karibik a nejlepší národní parky v Kostarice. Ostrovní ráj na zemi a moderní lidské dílo, panamský kanál, v Panamě.

"

Oblíbená akce do tří středoamerických zemí v komfortním balení. Jedná se o pohodový poznávací zájezd, jehož program kombinuje významná historická místa s atraktivní přírodou národních parků a odpočinkem na plážích Pacifiku i Karibiku. Na závěr navštívíte i Panamský průplav, jeden z nejvýznamnějších architektonických skvostů Ameriky. Z této cesty si odnesete ucelený obrázek o těchto destinacích.
Den 1.
Letecky do NIKARAGUI, hlavní město Managua. Ubytování v hotelu v centru dvoumilionové aglomerace. Okolní bary a restaurace nám zajistí to pravé latinskoamerické přivítání! Příjemná večerní atmosféra.
Den 2.
Prohlídka pamětihodností města. Návštěva prvního a největšího nikaragujského národního parku. NP Volcán Masaya - stále aktivní vulkanický komplex desítek kalder a kráterů. Nedaleké vyhlášené místní trhy se suvenýry. Přesun do Granady, druhého nejstaršího koloniálního města v pevninské Latinské Americe. Zrekonstruované historické centrum. Návštěva muzea a tradičních trhů. Ubytování v hotelu na kouzelném náměstí.
Den 3.
Lodní výlet na "Las Isletas – plavba úzkými kanály mezi 365 ostrůvky vzniklými po výbuchu sopky Mombacho (1 344 m). Zájemci se mohou vydat na vrchol této sopky. Výstup primárním deštným pralesem bude odměněn výhledy na Granadu a tři stovky ostrůvků na"jezeře Cocibolga. Přejezd na ostrov Ometepe (v"jazyce Nahuatl dvě hory). Uprostřed jednoho z"největších sladkovodních jezer na světě se tyčí také dvě nejvyšší nikaragujské sopky, z"nichž Concepcion je stále aktivní."
Den 4.
Celodenní poznávání historie a přírody ostrova. Odpočinek u vody či náročnější i méně náročné pěší túry po ostrově. Spatříme i ploutev unikátního sladkovodního žraloka? Případně fakultativní výstup na sopku Madero s"kráterovým jezírkem.
Den 5.
Návrat lodí na pevninu. Přejezd na jih. Překročení hranice s KOSTARIKOU. Pobyt na pobřeží Tichého oceánu v hotelu. Stylové ubytování v krásné zahradě s"bazénem. Seznámení s"nočním životem místních v blízké vesnici Samara.
Den 6.
Relaxace na písečných plážích. Průzračné moře, šnorchlování a lahodný drink s"výhledem na oceán. Pro zájemce fakultativní výlet na panenské pláže.
Den 7.
Od hladiny moře do oblasti mlžných pralesů v okolí letoviska Monte Verde. Zajímavá"fauna i flóra mlžného pralesa. Přes 2"500 druhů rostlin, na 400 druhů ptáků, 500 druhů motýlů a nepřeberné množství savců. Ubytování v hotelu.
Den 8.
Návštěva visutých mostů či tzv. Canopy tour, zážitek pro milovníky adrenalinu. Kolik kolibříků uvidíme tentokrát? Vyzkoušíme si, jaký je život vysoko v"korunách stromů? Nejvíce zvířat se zdržuje právě v nejvyšších patrech pralesa. Najdeme i posvátného quetzala? Pro odvážné jízda na kladce po laně desítky metrů vysoko, až 800 metrů dlouhé přejezdy. Absence nudy zaručena!
Den 9.
Ranní přesun do La Fortuna podél největšího kostarického jezera Arenal. Oblast jedné z"nejaktivnějších sopek centrální Ameriky. Činná je již od roku 1500 a poslední výbuch byl v roce 1968. Nalezneme při našich toulkách tu nejkrásnější vyhlídku na Arenal? Fakultativní možnost pronajmutí koníků. Ubytování v"hotelu. Večer fakultativně odpočinek ve vyhlášených horkých pramenech Baldi"Termae obklopených tropickou vegetací.
Den 10.
Celodenní výlet do rezervace Cano Negro. Plavba lodí zaměřená na pozorování zvířat a ptactva na březích tropické řeky.
Den 11. - 12.
Přejezd na pobřeží Karibiku do Viejo de Limón. Odpočinek v"tropickém karibském ráji. Pláže obklopené bujnou zelení. Ochutnávka mořských plodů, ovocných salátů a koktejlů připravovaných dle tradičních receptur.
Den 13.
Cesta do PANAMY. Překročení hranice a následná plavba na ostrovy Bocas del Toro. Nejkrásnější mořský národní park v"celé zemi. Bělostné pláže lemované kokosovými palmami. Překrásné korálové zahrady ukrývající se v"mělké vodě se spoustou života. Skvělé šnorchlování. Vyhlášené kulinářské zážitky a večerní zábava v oblasti obývané převážně temperamentním černošským obyvatelstvem."
Den 14.
Celodenní lodní výlet po okolních ostrovech a plážích. Zastavíme se i na unikátní pláži červených žab (panamský endemit). Pozorování množství opic, rozvážně kráčejících lenochodů a na moři hejn delfínů.
Den 15.
Přelet do hlavního města Panama City. Prohlídka města, nábřeží Balboa, stará koloniální čtvrť, rybí trh, muzeum průplavu."
Den 16.
Miraflores. Návštěva Panamského průplavu - nejvýznamnější stavby Ameriky, která spojuje pacifickou a atlantickou stranu kontinentu. Ročně jím propluje více než 14 000 nákladních lodí. Večerní odlet zpět do Evropy."
Den 17.
Letecký návrat domů.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.