Vyhledávání zájezdu
Niagara a metropole Východní Kanady - Kanada

Niagara a metropole Východní Kanady

Kanada

, Hotel starstarstarNiagara a metropole Východní Kanady

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:1. den
QUEBEC CITY 155 mil / 250 km
Odlet z Prahy do Montrealu. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do Quebec City, ubytování a informativní meeting s průvodcem /v případě pozdního příletu odjezd do Quebecu druhý den časně ráno/.
2. den
QUEBEC CITY, BEAUPRE 80 mil / 130 km
Celodenní prohlídka Quebec City a okolí. Návštěva jedinečných vodopádů Montmorency a slavné katedrály sv. Anny v Beaupré, dle časových možností prohlídka soutěsky řeky St. Anne s divokými peřejemi a visutými mosty /vstup v ceně/. Prohlídka historického centra Quebecu s dominantou Chateau Frontenac.
3. den
MONTREAL 290 mil / 470 km
Ráno odjezd do Montrealu, prohlídka města. Společná návštěva slavné katedrály Notre-Dame a dostatek času k indiv. prohlídce centra města, návštěva Mt. Royal. V podvečer přejezd do hlavního města Kanady Ottawy, ubytování.
4. den
OTTAWA 30 mil / 50 km
Prohlídka Ottawy na palubě obojživelného autobusu!! Následuje pěší prohlídka historického centra města, kanadské státní mincovny a budovy parlamentu. Po ubytování volný večer v centru města.
5. den
THOUSAND ISLANDS REGION, KINGSTON 290 mil / 460 km
Časně odjezd do oblasti Tisíců ostrovů na řece sv. Vavřince. Zde je pro Vás připravena plavba lodí malebnými kanály mezi ostrovy. Po krátké zastávce v městečku Kingston se rozjedeme do Toronta. Ubytování ve večerních hodinách.
6. den
TORONTO 40 mil / 60 km
Dopoledne Vás čeká orientační prohlídka centra města. Následovat bude společná návštěva donedávna nejvyšší stavby světa – věže CN Tower /vstup v ceně/. Fakultativně Vám nabízíme jedinečný let helikoptérou nad městem a poté volno v centru města do večerních hodin.
7. den
NIAGARA FALLS 110 mil / 180 km
Ráno návštěva pitoreskního městečka Niagara on the Lake, a pak už se rozjedeme k Niagarským vodopádům!! Prohlídka vodopádů do večerních hodin, včetně plavby lodí pod vodopády /v ceně zájezdu květen – září/.
8. den
Odlet domů 80 mil/ 130 km
Dovolene individuální volno k návštěvě a rozloučení a Niagárou, poté odjezd na letiště a odlet do Prahy.
9. den
Příletem do Prahy Váš nezapomenutelný výlet skončí.
Obecný popis
Zájezd nabízející poznání metropolí východu Kanady od Quebec City po Toronto, okořeněný návštěvou Niagarských vodopádů. Kromě měst pod vedením zkušeného průvodce America Tours navštívíte také mnoho přírodních krás a zajímavostí.
Montreal – Québec City – vodopád Montmorency – bazilika St. Anne de Beaupré – Ottawa – oblast Thousand Islands – Kingston - jezero Ontario – Toronto – Niagarské vodopády
Minimální počet 6 osob.
Během zájezdu urazíte cca 1.145 mil ( 1.830 km)
Zájezd může být směřován i opačně.
K návštěvě Kanady je nutný platný pas a autorizace eTA nebo platný pas s vízem.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět ( v turistické třídě, vč.letištních poplatků)letištní poplatky 7x ubytování v 3* hotelech a motelech7x snídanidopravu klimatizovaným minibusemprogram dle itinerářeslužby průvodce America Tourskomplexní pojištění vč. pojištění stornazákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vstupní formality cílové země a tranzitních zemístravu mimo snídanívstupy a fakult. akce nezahrnuté do programuspropitné místním řidičům a průvodcůmevent.palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím
Příplatky
příplatek za jednolůžkový pokoj == 12800 CZK
Slevy
sleva pro třetí osobu na pokoji ( dvě dvoulůžka) == 3700 CZKsleva pro čtvrtou osobu na pokoji ( dvě dvoulůžka) == 2500 CZK

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.