Vyhledávání zájezdu
Německo, Amberg, aquapark Kurfiřtské lázně - Německo

Německo, Amberg, aquapark Kurfiřtské lázně

Německo

,Německo, Amberg, aquapark Kurfiřtské lázně

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Amberg - aquapark Kurfiřtské lázně adventní nákupy
Popis
Doporučujeme Vám návštěvu komplexu bazénů nedaleko hranic ČR - SRN. Jedinečná atmosféra Kurfiřtských lázní v Ambergu se nedá popsat. Tu musíte prožít.
Není zde jen bazén, nýbrž jedinečný komplex velkolepých zážitků. S výjimkou sauny a solária je vše zahrnuto v ceně vstupenky. Obrovská skluzavka, divoký vodní kanál, Niagárské vodopády, Hot-Whirl-Pools, jeskyně s umělým vlnobitím plná hudby, parní lázně, jeskynní akvárium, teplovodní vřídla, hluboké tůně s vodními masážními pramínky, bazény s ostrůvkem pro odpočinek.
Nejsenzačnější je speciální střecha z folie, která propouští sluneční paprsky a umožňuje koupání za každého počasí. Folie propouští 90% ultrafialových paprsků, takže i v uzavřeném prostoru se dá opalovat.
Doprava
autokar, nebo mikrobus - podle počtu přihlášených. Minimální počet osob pro realizaci zájezdu = 7
Zájezd zahrnuje
doprava mikrobusem, technický doprovod
Zájezd nezahrnuje
celodenní vstupné - dospělí (9.5 EUR), celodenní vstupné - děti 6 - 17 let (5 EUR), vstupné na 3 hodiny - dospělí (6.3 EUR), vstupné na 3 hodiny - děti 6 - 17 let (3.2 EUR), děti do 5 let zdarma
Program
Den 1
V ranních hodinách odjezd z Písku (05:00 hod z parkoviště u kostela), Prahy (06:00 od nádraží ČD na Smíchově - stanoviště Taxi vlevo před vchodem do budovy) a Plzně (07:00 od čerpací stanice SHELL u autobusového nádraží). Po příjezdu do Amberku (cca v 10:00 hod.) krátká prohlídka města a nákupy. Návštěva kurfiřtských lázní (12:00 - 17:00). Odjezd z Amberku kolem 18:00 hod. Návrat do nástupních míst ve večerních hodinách

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.