Vyhledávání zájezdu
Nejkrásnější národní parky Madagaskaru - s lodním výletem po řece Tsiribihina - Madagaskar

Nejkrásnější národní parky Madagaskaru - s lodním výletem po řece Tsiribihina

Madagaskar

, ProgramNejkrásnější národní parky Madagaskaru - s lodním výletem po řece Tsiribihina

Počet termínů:

72 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:

Dnes Počasí v Antananarivo - transparent 22°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Nejkrásnější národní parky Madagaskaru - s výletem lodí po řece Tsiribihina
Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 12 dní, hotely a kemp, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK – žádné velké skupiny!

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.
Program lze prodloužit dle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Antananarivo / Antsirabe / Miandrivazo / Tsiribihina/ Menabe / Bekopaka / Tsingy de Bemaraha / Bekopaka / Belo / Kirindy / Morondava / Antananarivo / Ambohimanga / Antananarivo

Nechte se zlákat na dobrodružnou cestu napříč Madagaskarem a poznejte krásu místní krajiny, kterou proslavili baobaby a lemuři. Za 12 dní navštívíte to nejkrásnější z tohoto rozmanitého ostrova. Z hlavního města Antananarivo a lázeňského Antsirabe se dostanete až do panenské přírody plné rozmanitých zvířat, které budete moci pozorovat z přídi lodi. Nezapomenutelná pro Vás bude návštěva unikátního parku Tsingy s fascinujícími skalnatými jehlami stejně jako přírodní rezervace Kirindy, kde si užijete jedinečné setkání s typickými madagaskarskými zvířaty, jako jsou lemuři a chameleoni.

Popis dopravy:
Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.


Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Během poznávacího okruhu je zajištěno ubytování v hotelech standardní kategorie ve dvoulůžkových pokojích.

Během plavby je zajištěno ubytování v kempech ve stanech (výbava ke kempování zdarma k zapůjčení). | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet na Madagaskar.

2. den: Antananarivo:

Po příletu se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Ubytování, nocleh v hotelu v Antananarivu.
Hotel.

3. den: Antananarivo / Antsirabe / Miandrivazo:

Ráno se můžete těšit na cestu okouzlující přírodou s pásmy hor a rýžovými poli do města Antsirabe. Prohlídka města, které proslavilo množství léčivých horkých pramenů. Díky pramenům, termálním lázním, ale i blízkosti dvou kráterových jezer je Antsirabe známé také jako město vody. Odpoledne budete pokračovat horskou oblastí Plateau of Betsiriry do města Miandrivazo. Nocleh v hotelu ve městě.Hotel, snídaně.

4. den: Miandrivazo / Tsiribihina:

Ráno cesta k řece, kde pro Vás bude připraven motorový člun a Vy se vydáte na dvou a půl denní poznávání Madagaskaru z přídi lodi. Při plavbě se můžete těšit na malé vesničky na březích řeky Tsiribihina. Budete moci pozorovat živočichy v jejich přirozeném prostředí, množství vodních ptáků, ale také krokodýly a lemury v korunách listnatých stromů podél řek. Po překonání soutěsky Bemaraha se před Vámi otevře krajina a Vy budete moci spatřit další druhy lovných ptáků. Nocleh v kempu na břehu řeky. Kemp, plná penze.

5. den: Tsiribihina:

Po snídani budete pokračovat v plavbě v tmavých vodách řeky Tsiribihina. Dopoledne navštívíte úchvatné vodopády Anosin Ampela a přírodní bazény, které přímo vybízí ke koupeli. Pár mil odsud se krajina mění v řadu úrodných plání a majestátních baobabů. Nocleh v kempu na břehu řeky.Kemp, plná penze.

6. den: Tsiribihina / Menabe / Bekopaka:

Dopoledne si užijete poslední chvíle na lodi, plavbou nádhernou krajinou Madagaskaru. Připlutí do vesničky Menabe, kterou obývají zejména rybáři a farmáři. Odtud se autem vydáte vyprahlými pláněmi s palmami a baobaby přes řeku Manambolo do města Bekopaka. Nocleh v hotelu.Hotel, plná penze.

7. den: Bekopaka / Tsingy de Bemaraha / Bekopaka:

Tento den se můžete těšit na jedinečnou návštěvu národního parku Tsingy de Bemaraha. Čeká Vás úchvatná podívaná na unikátní krasovou krajinu se spoustou vzácných vápencových jehel Tsingy, které dělají dojem rozlehlého skalnatého lesa. Právě tento les vápencových vrcholků je pro svou jedinečnost zapsán do Seznamu památek UNESCO. Kromě tohoto přírodního unikátu jsou v parku k vidění také lesy, jezera a bažiny. Oblast je domovem mnoha druhů ptáků, lemurů, ale i endemických rostlin. Tsingy byly biliony let pod vodou a tak zde dnes můžete vidět fascinující fosilie uchované ve vápenci. Návrat do města, nocleh v hotelu.Hotel, plná penze.

8. den: Bekopaka / Belo / Kirindy:

Po snídani se autem vydáte zpět trajektem přes řeku Manambolo. Cesta do městečka Belo, místním trajektem se dostanete přes řeku Tsiribihina budete pokračovat do rezervace Kirindy. Po příjezdu do rezervace budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s životem nočních živočichů. Nocleh v jednoduché lodge v rezervaci. Lodge, snídaně.

9. den: Kirindy / Morondava:

Po snídani se vydáte do divočiny rezervace Kirindy. Užijete si setkání nejen lemury, ježky, plazy a ptáky, ale hlavně s masožravými fosami, které nežijí nikde jinde na světě. Následuje cesta do Morondavy, po Baobab Avenue, kde si prohlédnete tyto majestátní stromy. Zastávka u tzv. zamilovaných Baobabů, stromů propletených do sebe připomínající milence. Baobaby jsou nejkrásnější při západu slunce a Vy si právě tuto denní dobu budete moci vychutnat pozorování Baobabů. Následuje odjezd do města Morodava, ubytování, nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

10. den: Morodava / Antananarivo:

Transfer na letiště a přelet do města Antananarivo. Po příletu Vás čeká transfer do hotelu a zbytek dne individuální program na Vaše aktivity.Hotel, snídaně.

11. den: Antananarivo / Ambohimanga / Antananarivo:

Poslední den na Madagaskaru si nenechte ujít prohlídku královského paláce Ambohimanga, rozkládající se na vrcholu kopce nedaleko hlavního města. Zdejší lesy ukrývají starobylé královské město se zachovalými stavbami, uličkami a hřbitovem. Unikátní město, kterému se přezdívá kolébka království, je zapsané a seznam světového kulturního dědictví UNESCO.
Odpoledne návrat do Antananariva, kde budete mít poslední příležitost nakoupit suvenýry na tržišti s řemeslnými výrobky. K večeru návrat do hotelu. Večer transfer na letiště k Vašemu letu domů.Snídaně.

12. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.