Vyhledávání zájezdu
Národní parky západní Kanady - Kanada

Národní parky západní Kanady

Kanada

, Hotel starstarstarNárodní parky západní Kanady

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:1. den
PRAHA – CALGARY 15 mil / 30 km
Odlet z Prahy do Calgary. Po příletu a uvítání průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování. Návštěva večerního centra města, Olympic Parku a vyhlídkové věže Calgary Tower /v případě pozdního příletu se tyto aktivity uskuteční následující den v podvečer/.
2. den
CALGARY, DRUMHELLER, HERITAGE PARK 225 mil / 360 km
Na úvod zájezdu Vás seznámíme s dávnou historií provincie Alberta. Začneme návštěvou Midland Provincial Park a Royal Tyrrell Museum, míst s nejlépe zachovanými nálezy koster dinosaurů a dalších paleontologických skvostů. Odpoledne po návratu do Calgary společně navštívíme Heritage Park, kde se seznámíte s historií osídlování této části Kanady. Součástí prohlídky je i návštěva muzea historických automobilů, které kdysi brázdily zdejší cesty, a palivových čerpadel.. Návrat do hotelu v podvečerních hodinách.
3. den
CALGARY, CANMORE, NP BANFF 150 mil / 240 km
Doledne krátká zastávka v Calgary Olympic Park, kterému dominují obří skokanské můstky a bobové dráhy, poté pokračování přes Kananaskis a Spray Valley do Canmore /Zde Vám nabídneme fakultativní let helikoptérou nad ledovci a horským masívem Three Sisters/. Pokračování cesty podél Bow River do slavného letoviska Banff. Prohlídka centra městečka a jeho okolí, včetně prohlídky peřejí řeky Bow. Ubytování v podvečer.
4. den
NP BANFF, LAKE LOUISE, MORAINE LAKE 130 mil / 200 km
Návštěva jedinečných jezer smaragdové barvy Lake Louise a Moraine Lake v národním parku Banff, krátké treky podél jezer. Cestou zpět do Banffu po staré silnici se pokusíme zahlédnout některého ze zdejších „domorodců“ – losa nebo medvěda baribala. V pozdním odpoledni volno k relaxaci v Banffu. Doporučujeme Vám v podvečer navštívit zdejší horké minerální prameny, či vyjet lanovkou na Sulphur Mountain – horu nad městem s úchvatným výhledem na okolní horské panoráma.
5. den
NP YOHO, TAKAKKAW FALLS, PEYTO LAKE 160 mil / 260 km
Odjezd do národního parku Yoho, kde nejprve navštívíme kouzelné jezero Emerald Lake a v případě příznivého počasí absolvujeme krátký trek podél jezera. Následuje prohlídka peřejí Kicking Horse /přírodní skalní most/ a impozantních vodopádů Takakkaw. Zhlédneme také vyhlídku na spirálový železniční tunel – specialitu tohoto úseku Skalistých hor. Závěrem navštívíme jedinečné Peyto Lake známé neskutečně sytě zelenou barvou. Ubytování v odpoledních hodinách v hotelu uprostřed horských hřebenů. Pro ty z Vás, kteří máte předplacen let helikoptérou nad pohořím Rocky Mountains, následuje odjezd na heliport..
6. den
LEDOVEC COLUMBIA, NP JASPER, MALIGNE LAKE 200 mil / 320 km
Celodenní prohlídka národního parku Jasper. Dopoledne začneme návštěvou ohromného ledovce Athabasca /krátký trek k čelu ledovce/, následuje návštěva městečka Jasper. Zde Vás pozveme k jedinečnému výletu na raftech po řece Athabasca /v ceně zájezdu/. V dalším průběhu dne navštívíte Maligne Lake – úchvatné jezero skryté mezi dvěma horskými masívy, a absolvujete plavbu lodí k ostrůvku Spirit Island /v ceně/. Večer Vás pozveme ke koupeli v minerálních pramenech Miete Hot Springs – jedinečná relaxace po zážitcích dnešního dne !! Ubytování v pozdních hodinách.
7. den
NP ELK ISLAND, EDMONTON 250 mil / 400 km
Přejezd do Edmontonu přes Hinton a Edson. Cestou nejprve však navštívíme národní park Elk Island – domov bizonů prérijních a vzácných bizonů lesních, ale i dalších mnoha druhů zvířat. Prohlídka zde probíhá formou safari... Po příjezdu do Edmontonu následuje orientační prohlídka města a River Parku – největšího městského parku v Severní Americe. Ubytování v podvečer.
8. den
EDMONTON, odlet domů 50 mil / 80 km
Volno v centru Edmontonu a návštěva West Edmonton Mall, jednoho z největších nákupních a zábavních komplexů v Severní Americe. Dle Vašeho letového plánu transfer na letiště a odlet do Prahy. /v případě odletu zpět z Calgary následuje odpolední cca tříhodinový přejezd na letiště do Calgary/
9. den
přílet do PRAHY Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.
Obecný popis
Poznejte nejznámější národní a státní parky kanadských provincií British Columbia a Alberta v našem atraktivním zájezdu, nechte se unést jedinečnou krásou kanadské přírody !!
Calgary - Midland Park - Kananaskis - Canmore - Banff - Lake Louise - Moraine Lake - Emerald Lake - peřeje Kicking Horse - Takakkaw falls - spirálové tunely - Peyto Lake - ledovec Columbia - Jasper - raft na řece Athabasca - plavba po Maligne Lake - horké prameny Miete - Elk Island - Edmonton
Minimální počet 6 osob
Během zájezdu urazíte cca 1.180 mil ( 1.890 km )
Zájezd může být směrován opačně
K návštěvě Kanady je nutný platný pas a autorizace eTA nebo platný pas s vízem.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět (v turistické třídě) letištní poplatky 7× ubytování ve 3* hotelech a motelech 5× snídani pozemní dopravu dle itineráře program, vstupné a atrakce zahrnuté v itineráři služby průvodce America Tours komplexní pojištění vč. pojištění stornazákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vstupní formality cílové země a tranzitních zemí stravu mimo snídaní vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím
Příplatky
příplatek za jednolůžkový pokoj 19.500 Kč
Slevy
sleva pro třetí osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) 4.800 Kč sleva pro čtvrtou osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) 3.400 Kč

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.