Vyhledávání zájezdu
Národní Parky Chorvatska s pobytem u Šibeniku - Solaris Beach Resort - Chorvatsko - Severní Dalmácie - Šibenik - Solaris

Národní Parky Chorvatska s pobytem u Šibeniku - Solaris Beach Resort

Chorvatsko » Severní Dalmácie » Šibenik » Solaris

,

FM


Národní Parky Chorvatska s pobytem u Šibeniku - Solaris Beach Resort

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 1 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:

Dnes Počasí v Sibenik - transparent 10°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Národní Parky Chorvatska
Popis
Zájezd spojuje odpočinek na krásných plážích Jadranu s poznáním nejkrásnějších národních parků celého Chorvatska a významných kulturních památek této oblasti Dalmácie. Ubytováni budeme v jednom z nejlépe vybavených resortů na Jadranu – Solaris Beach Resort u Šibeniku s vynikající kuchyní.

NP Plitvická jezera - Šibenik - NP Krka - Split - Trogir - Primošten - NP Kornati - NP Paklenica - Zadar

1. den zájezdu:

V odpoledních hodinách odjezd z republiky.2. den zájezdu:

Návštěva Národního parku PLITVICKÁ JEZERA (Unesco), romantická nádhera tyrkysových jezer propojených řadou peřejí a vodopádů, dolomitové údolí, bohatá flóra rezervace, to vše nás zavede do doby natáčení filmů o Vinnetouovi. Po prohlídce odjedeme na ubytování u Šibeniku.3. den zájezdu:

Pobyt u moře , individuální volno.4. den zájezdu:

Prohlídka historického centra města ŠIBENIK , katedrála sv. Jakuba (UNESCO), bludiště místních uliček a náměstíček, pevnosti sv. Michala a Barone . Pokračujeme k peřejím Národního parku KRKA , podobně jako Plitvická jezera je i zdejší park krasového původu, údolí řeky Krka s peřejemi a jezírky, vodopád Skradinski buk , 800 m dlouhé kaskády tvořené 17 peřejemi. Návrat do hotelu, pobyt u moře .5. den zájezdu:

Pobyt u moře , individuální volno.6. den zájezdu:

Navštívíme srdce dalmatského pobřežní oblasti SPLIT , prohlídka historického jádra, palmami lemovaná promenáda a především Diokleciánův palác (UNESCO) - jedna z nejimpozantnějších římských památek, Zlatá brána, Papaličův palác, Jupiterův chrám, katedrála sv. Domnia, individuální volno, možná návštěva známé splitské tržnice, posezení v četných kavárničkách na promenádě. TROGIR (UNESCO), krásné hradbami obehnané město, záplava románské a renesanční architektury, prohlídka Starého města na nevelkém ostrůvku, katedrála sv. Vavřince , Čipický palác aj. Před návratem na ubytování zastavíme v "perle Dalmácie" městečku PRIMOŠTEN , malebné staré rybářské městečko protkané středověkými uličkami, jimž vévodí zvonice kostela sv. Jiří, nádherné panoramatické výhledy.7. den zájezdu:

Pobyt u moře nebo fakult. lodní výlet k souostroví Národního parku KORNATI , 147 převážně neobydlených ostrovů, ostrůvků a útesů vytvořilo největší a nejhustší souostroví v Jaderském moři, úchvatné panorama skalních útvarů, překrásné přírodní scenérie.8. den zájezdu:

Po snídani se vypravíme do Národního parku PAKLENICA , strmé vrcholky Velebitského masívu ční vysoko nad úrovní moře, působivé scenérie skal a moře. Prohlídka nejpřitažlivější části tohoto parku, jenž tvoří kaňony řek Velká a Malá Paklenica .9. den zájezdu:

Dopoledne pobyt u moře . Odpoledne prohlídka městečka ZADAR , mramorem dlážděné ulice se dodnes řídí původním římským členěním, kruhový kostel sv. Donáta , okruh po městských hradbách, Mořská brána a mořské varhany - jediné na světě. Odjezd do ČR.10. den zájezdu:

V ranních hodinách návrat do republiky.

Podnadpis : S POBYTEM U ŠIBENIKU - SOLARIS BEACH RESORT

Typ ubytování (např. Hotel ***, Stan ...) : Hotel***
Ubytování
hotel Niko*** v Solaris Beach Resort u Šibeniku. Oblíbený a nejlépe vybavený resort na Jadranu, uprostřed středomořské vegetace a borových lesů. Resort nabízí moderní zařízení, spa&wellness centrum, nový aquapark, široké možnosti sportovního vyžití, venkovní bazén, animační programy. Vychutnáme si i příjemnou atmosféru typické dalmatské vesnice, která je součástí resortu nebo posedíme v jednom z mnoha plážových barů či trattorií. Oblázková pláž je od hotelu vzdálená cca 50m.
Doprava
Nástupní místa : 07.09. - 16.09. Odjezd B, E, L
Zájezd zahrnuje
7x polopenzi – snídaně i večeře formou bohatého bufetu, 7x ubytování v hotelu Niko*** - 2lůžk. klim. pokoje s příslušenstvím, balkon, dopravu lux. klim. busem, pobytovou taxu, průvodce
Zájezd nezahrnuje
1lůžk. pokoj 3000 Kč, Fakultativní příplatek:, komplex. pojištění vč. storna zájezdu 330 Kč, vstupné, fakultativní výlety a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.