Vyhledávání zájezdu
Národní parky a města západní Kanady - Kanada

Národní parky a města západní Kanady

Kanada

, Hotel starstarstarNárodní parky a města západní Kanady

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Velká cesta napříč západní Kanadou
Popis zájezdu
Poznávací zájezd (fly & drive), 12 dní, hotely 3*, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním zapůjčeným automobilem.
Cenu garantujeme při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

Možnost ubytování přímo v centru měst za příplatek. Prosím, kontaktujte CK.

TRASA: Vancouver / Whistler / Sun Peaks / Jasper / Banff / Kelowna / Vancouver

Kanada
Druhá největší země světa se nachází na severoamerickém kontinentu. Díky své velké rozloze a ne příliš příznivému klimatu se zde nachází doposud neobjevená místa. Patří do Britského společenství národů Commonwealth a hlavou státu je tak britská královna. Země javorového listu nabízí krásnou přírodu i moderní metropole. Kanadská města dýchají zvláštní francouzsko-britskou atmosférou a i mezi moderními budovami najdeme architektonické skvosty staré tisíce let. Příroda Kanady je jedinečná. Tyrkysová voda jezer v sobě odráží vrcholky zasněžených hor a rozkvetlých květin při březích.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Vancouver: Days Inn Vancouver Metro | Whistler: Listel Hotel Whistler | Sun Peaks: Hefley Boutique | Jasper: Maligne Lodge | Banff: Ramada Canmore | Kelowna: Days Inn Kelowna | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den - Vancouver: Odlet do Kanady. Přílet na mezinárodní letiště ve Vancouveru. Vyzvednutí automobilu v blízké autopůjčovně. Individuální volno ve Vancouveru. To můžete strávit procházkou po městě a navštívit srdce města - rozhlehlý Stanley Park, kde se nachází zajímavé indiánské totemy a také unikátní mořské akvárium s více jak 9 000 tvory. Dále se můžete projít po mostech vedoucích přes Falce Crekk - Burrard, Granville Bridge anebo Lions Gate, které Vám nabídnou nezapomenutelná panoramata.
Ubytování v hotelu, nocleh.Hotel.

2. den - Vancouver: Po snídani individuální volno ve Vancouveru. Můžete pokračovat v prohlídce města a navštívit například Lookout Harbour Centre Tower, odkud se Vám naskytne vyhlídka na celé město anebo si udělat výlet do okolí. Doporučujeme nezapomenutelnou jízdu lanovkou na Grouse Mountain anebo výstup na jiný z vrcholů, kterými je Vancouver obklopen. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

3. den - Vancouver / Whistler: Po snídani odjezd z Vancouveru do města Whistler (125 km). Individuální volno ve Whistleru. Doporučujeme výlet lanovkou "tzv. Peak 2 peak experience", odkud se Vám naskytne nezapomenutelný výhled na celé městečko, horské vrcholy, jezera, lesy i ledovce. Pokud si chcete odpočinout, můžete strávit odpoledne na pláži u jezera, obklopeni zasněženými vrcholky hor. Whistler nabízí mnoho sportovních aktivit jako například ziplining, zapůjčení kola či kajaků, jízda na koni, bungee jumping anebo jet boating. Možnost výletu za pozorováním medvědů. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

4. den - Whistler / Sun Peaks: Dopoledne odjezd z Whistleru do Sun Peaks (357 km). Město Sun Peaks se nachází v centrální části Britské Kolumbie. Je obklopeno krásnou přírodou a je tak výborným místem pro sportovní aktivity. Můžete se vydat na pěší túru k místnímu jezeru, kde jsou k zapůjčení kajaky, anebo se projet na kole či na koni po místních stezkách. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

5. den - Sun Peaks / Jasper: Přesun ze Sun Peaks do Jasperu (452 km). Jasper je největší národní park v kanadských Rocky Mountains. Určitě byste neměli vynechat túru jedinečnou přírodou národního parku, kde se nachází horská jezera, vodopády, hory i horké prameny. Park je rovněž domovem pro mnoho divokých zvířat jako je medvěd grizzly, los nebo sob. Nezapomenutelná je plavba v kanoi či v kajaku po místních jezerech, kdy budete obklopeni zasněženými vrcholky Rocky Mountains anebo můžete vystoupat na některou z hor, odkud se Vám naskytne dechberoucí panorama tohoto národního parku. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

6. den - Jasper: Individuální volno v Jasperu. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

7. den - Japer / Banff: Odjezd z Jasperu do města a národního parku Banff (288 km). Toto místo je jedním z nejoblíbenějších letních destinací v Kanadě. Najdete zde spoustu pohádkových jezer jako například Lake Louise, Two Jack Lake anebo Lake Minnewanka. Doporučujeme také projížďku Tunnel Mountain Drive s jedinečnými výhledy na údolí Bow River Valley a větrem vytvarované Hoodoo. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

8. den - Banff: Individuální volno v Banff. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

9. den - Banff / Kelowna: Po snídani odjezd z Banff do města Kelowna. Město Kelowna se nachází na břehu jezera Okahaga. Díky krásné přírodě je rájem pro pěší i cykloturisty. Při návštěvě Kelowny byste neměli minout historickou železniční trasu Kettle Valley Railway s krásnými výhledy do okolí. Bezpochyby nejzajímavější částí je Myra Canyon Trestles, trasa měřící 12 km, která Vás provede tunely a historickými mosty. Samotné město Kelowna dále nabízí mnoho zajímavostí, jako je například galerie umění, místní divadlo anebo muzeum. Prohlédnout si můžete i zdejší přístav na jezeře Okanagan. Zajímavá je rovněž japonská zahrada Kasugai Gardens, kterou najdete u městské radnice. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

10. den - Kelowna / Vancouver: Dopoledne poslední možnost prohlídky Kelowny. Poté odjezd zpět do Vancouveru (387 km). Individuální volno ve Vancouveru. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

11. den - Vancouver: Po snídani individuální volno ve Vancouveru. Odjezd na mezinárodní letiště. Odevzdání vypůjčeného automobilu. Odlet zpět domů. Snídaně.

12. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.