Vyhledávání zájezdu
Napříč Indočínou - Vietnam, Laos, Thajsko - Laos

Napříč Indočínou - Vietnam, Laos, Thajsko

Laos

, HotelImage not available

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis
Fantastické barvy tropické přírody, rýžová políčka, čajové terasy, bambusové háje, horské hřebeny pokryté neprostupnou džunglí, krasové jeskyně, buddhistické kláštery a chrámy, pestré trhy plné zboží a neuvěřitelné kulinářské speciality. Scénické krasové ostrůvky v Dračí zátoce i svět sám pro sebe v horách na hranicích Vietnamu a Číny. Hlavní města - pulsující Hanoj a důstojný Vientiane. Luang Prabang se skvostnými památkami i okolní přírodou. Plavba po veletoku Mekong. Nakouknutí do Barmy, osady horských kmenů, kde se zastavil čas. Legendární most přes řeku Kwai. A vzrušující metropole nádhery i hříchu Bangkok na závěr…
Program
PROGRAM ZÁJEZDU 942: VIETNAM, LAOS, THAJSKO


1.-2.den: Praha - Hanoj.
Let do metropole Vietnamu Hanoje
– „Města na zatáčející řece“: jezero Hoan Kiem, Ho Či Minovo mauzoleum, pagody, vojenské muzeum aj.


3.-6.den: Hanoj - Vientiane - Luang Prabang.
Přelet do hlavního města Laosu - Vientiane: Zlatá pagoda, jeskynní chrámy, Národní muzeum, Vítězný oblouk, královský palác, západ slunce nad Mekongem. Pěší výlet v oblasti homolovitých krasových útvarů v okolí městečka Vang Vieng, buddhistické jeskyně. Královské město Luang Prabang (UNESCO): buddhistické chrámy, waty, pagody. Výlety do okolí - vápencová jeskyně Pak Ou se stovkami sošek Buddhy. Mohutné vodopády Kuang Si Falls ukryté v džungli.


7.-9.den: Luang Prabang - Chiang Mai.
Plavba po majestátním Mekongu. Chiang Khong - překročení thajské hranice. Oblast „Zlatého trojúhelníku“ proslavená pěstováním opia - místo styku Barmy, Laosu a Thajska. Mae Salong - orlí hnízdo obývané čínskou komunitou. Mae Sai: výlet do Barmy - návštěva příhraničního města Tachileik s trhy a řemesly.


10.-13.den: Chiang Mai a oblast horských kmenů.
„Růže severu“ - Chiang Mai, jedno z nejpříjemnějších thajských měst: Wat Phra Sing, Wat Chedi Luang, proslulý klášter na hoře Doi Suthep. Muzeum horských kmenů, tradiční řemesla, noční bazar, thajský box. Pěší výlet v N.P. Doi Ithanon s nejvyšší horou Thajska (2565 m): mlžné horské pralesy, vodopády. Dvoudenní trek do oblasti domorodých horských kmenů, s pobytem a stravováním v jejich vesnicích, jízda na slonech a bambusových vorech. Noční přejezd do Bangkoku.


14.den: Damnoen Saduak, Kanchanaburi.
Plovoucí trh Damnoen Saduak. Most přes řeku Kwai proslavený knihou P. Boulla a oscarovým filmem, válečné muzeum.


15.-17.den: Bangkok - Praha.
Hlavní město Bangkok: královský palác a Wat Phra Keo se Smaragdovým Buddhou, Plavba po řece Chao Praya k Chrámu červánků Wat Arun, Wat Pho s pozlaceným ležícím Buddhou, posvátná Zlatá hora Wat Saket. Světoznámá erotická gymnastika ve večerním Pat Pongu. Návrat domů.Délka tras:
letadlem 21 000 km, busy a vlaky 2100 km,
loděmi 400 km, pěšky 5x 5-15 km (volitelně)


Počasí:
vzduch 20-32 °C, voda 24-27 °C


Nástupní místo:
Praha
Termín (942): 18.11. - 4.12. 2017


cena v Kč: 68 490,-
V ceně je:
Doprava. 2-denní trek s místním průvodcem včetně jízdy na slonech a na bambusovém voru. Víza do Laosu a do Vietnamu včetně jejich vyřízení. Ubytování
a strava. Český průvodce, služby místních CK a průvodců
dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály
a DPH. Doprava: Mezinárodní letecká a přelet Hanoj-Vientiane včetně tax a poplatků, nájemní (minivany,
taxi) a veřejná (pohodlné dálkové busy, vlaky, lodě). Ubytování: Turistické hotely, - 2-lůžkové klimatizované
pokoje s příslušenstvím, jednodušší ubytování na treku (1x), lehátko ve vlaku (1x), noční autobus s lůžkovou úpravou (1x). 1-lůžkový pokoj za příplatek - 5900 Kč (12x). Strava: Součástí ubytování jsou snídaně. Během treku k horským kmenům plná penze.


Možnost spojení trasy 941 a trasy 942 do zájezdu 943 v termínu 5.11. - 4.12. 2017, cena v Kč: 88 890,- s kompletním programem.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.